Pora na świąteczne porządki!

Pora na świąteczne porządki!

Zbliżający się Święta to nie tylko czas szykowania prezentów dla najbliższych i przygotowywania smakołyków w kuchni, ale także okres intensywnych porządków. Każdy chce aby jego dom wyglądał wyjątkowo pięknie przez te kilka dni w roku. Warto na tę okazję zaopatrzyć się w akcesoria, które znacznie ułatwią i usprawnią nam proces sprzątania, ale także sprawią, że nasze mieszkanie będzie lśnić jak nigdy wcześniej!

Świąteczne porządki to przede wszystkim żmudny proces usuwania kurzu ze wszelkich dostępnych miejsc. Pomocny przy tym będzie ręczny odkurzacz, który dzięki wymiennym końcówkom, pozwoli na pozbycie się zabrudzeń nawet z trudno dostępnych zakamarków naszego mieszkania. Umożliwi sprzątanie zarówno powierzchni suchych, jak i mokrych. Pięknie wyczyści tapicerki, ramy obrazów i powierzchnie komputerów. Odkurzacz akumulatorowy, ze względu na brak kabla, dodatkowo pozwoli na użycie go w każdych warunkach.W trakcie przygotowań do świąt wielu z nas decyduje się również na umycie okien. Jest to czynność bardzo pracochłonna. Niełatwo jest bowiem wymyć je w szybki i łatwy sposób bez pozostawienia na nich smug i nieestetycznych zacieków.  Aby usprawnić proces czyszczenia szyb warto zainwestować w innowacyjne myjki.. Jedynym naszym zadaniem jest zaprogramowanie robota i sterowanie nim, np. za pomocą smartfona. Resztę pracy urządzenie wykona za nas, a my w tym czasie będziemy mogli oddać się innym świątecznym obowiązkom.


Po wysprzątaniu i ładnym przystrojeniu mieszkania, wyjęciu ciasta z piekarnika oraz spakowaniu prezentów następuje pora przygotowania kreacji na wieczór wigilijny. Każdy chce mieć na sobie szykowne i nieskazitelnie piękne ubranie, nie posiadające żadnych zagnieceń. Tutaj z pomocą przychodzi żelazko parowe, które z łatwością usunie wszelkie nierówności, nie niszcząc przy tym tkanin. Stacja parowa sprawdzi się również przy czyszczeniu firan oraz pozwoli usunąć trudne do zlikwidowania plamy. Wszystko to bez dodatku środków chemicznych. Użycie żelazka parowego to gwarancja szybkiego i bezpiecznego odświeżenia ubrań.

Zapraszamy na zakupy do Wassermana!