Pierwszy operator wprowadza LTE bez limitu

Pierwszy operator wprowadza LTE bez limitu

Plus oraz Cyfrowy Polsat wprowadzają oferty dostępu do internetu w technologii LTE, bez nakładania ograniczeń co do wielkości pakietów lub prędkości przesyłu.

Promocja Internet Power LTE w sieci Plus i Cyfrowy Polsat gwarantuje, że przez cały okres trwania umowy klienci będą mogli korzystać z dostępu do internetu LTE, bez ograniczeń. Dzięki temu, dostęp świadczony przez sieć komórkową, nie będzie wymagał od użytkowników sprawdzania wielkości użytego pakietu.

Korzystając z LTE w domu, użytkownicy mogą zrezygnować z innych źródeł dostępu. Operator wprowadza trzy podstawowe abonamenty, Wygodny (59,90 zł); Szybki (69,90zł); Maksymalny (89,90). Wprowadzone pakiety 20GB, 25 GB i 30GB nie dotyczą transmisji danych LTE, tylko pozostałych sposobów dostępu do internetu (przez GPRS, EDGE, HSDPA). Dzięki temu, mieszkańcy znajdujący się w zasięgu LTE Plusa mają możliwość zrezygnowania z połączeń kablowych. Umowa na świadczenie usług przewiduje karencję długości 24 miesięcy, operator w ramach umowy ma dostarczyć modem – router z zestawem ODU-IDU do domowego internetu LTE.