ONE PLUS ONE pogromca flagowców wkrótce zawita do Polski

ONE PLUS ONE pogromca flagowców wkrótce zawita do Polski

One Plus ONE chiński producent smartphone po blisko roku rozszerza sprzedaż o 16 europejskich krajów. Po premierze 9 marca w Warszawie, w którym brał udział sam założyciel Carl Pei został zaprezentowany model sprzedaży telefonów w Polsce.

16_country

Od dzisiaj OnePlus One będzie sprzedawany w modelu wysyłkowym, a telefon będzie dostępny w wielu nowych krajach, takich jak Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Estonia, Grecja, Węgry, Irlandia, Łotwa, Litwa, Luxemburg, Malta, Polska, Rumunia, Słowacja i Słowenia. Dostępne będą dwie wersje – smartphone wersji Silk White 16 GB oraz model Sandstone Black o pojemności 64 GB. Telefon będzie można kupić w czasie wolnej sprzedaży w każdy wtorek oraz na zaproszenie. Klienci będą mogli liczyć na polską gwarancję oraz gamę akcesoriów do smartphone.

Patrząc na rozwój technologiczny i polskie realia OnePlus One nie jest już szczególnie atrakcyjną opcją jak jeszcze pół roku temu. Smartphone może rywalizować z Samsung Galaxy S5, HTC One M8 czy Xperią Z3, ale do nowej generacji smartphonów iPhone 6 czy Samsung Galaxy S6 jeszcze im trochę daleko. Pozostaje nam czekać na model OnePlus drugiej generacji. Pytanie czy będzie konkurencyjny? Producent jeszcze nic nie zdradza – musimy jeszcze chwilę poczekać…

Strona główna