Najlepsze darmowe gry na Androida cz.1

Najlepsze darmowe gry na Androida cz.1

Najbardziej wciągające, pomysłowe lub oryginalne – jednym słowem najlepsze darmowe gierki dostępne w Sklepie Play – przedstawiamy kilka z nich :)

Hill Climb Racing
Ta produkcja z pewnością urzeknie fanów leciwej już Elastomanii. W skrócie – jeździmy różnymi pojazdami po pagórkowatym terenie i zbieramy monety, za które możemy odkrywać kolejne wehikuły, moduły do nich oraz następne lokacje. Brzmi infantylnie? Ale jak niesamowicie wciąga? Syndrom „jeszcze jednej próby” towarzyszy nam praktycznie od samego początku :)

Eyes: the Horror Game

Polska produkcja, która przebojem wdarła się do rankingów najlepszych androidowych gier. Fabuła jest prosta – poruszamy się po ciemnych pomieszczeniach, zbieramy złoto i staramy się wydostać z ponurego domu. Dość szybko okazuje się, że nie jesteśmy w nim sami… Obowiązkowa pozycja dla fanów Amnesii, Slendera oraz Limbo oraz…. graczy o mocnych nerwach.

Castle TD

Gra w znanej konwencji Tower Defence – gracz ma do dyspozycji planszę z wyznaczoną trasą, na której stawia różnego rodzaju wieżyczki, które muszą odeprzeć hordy wszelakich potworków. Za każdy ukończony etap otrzymujemy kryształy, dzięki którym możemy dokonać ulepszeń wieżyczek, dostępnych czarów oraz przywoływanych przez nas wojowników. Niesamowicie wciąga – lepiej nie grać w autobusie, bo można łatwo przegapić przystanek ;)

X-runner

Gra zręcznościowa – sterujemy futurystycznym łyżwiarzem, pędzimy po torach i staramy się zebrać jak najwięcej monet. Brzmi banalnie, jednakże gra wymaga od nas sporego skupienia oraz niezłego refleksu – w efekcie wciąga na długie godziny :)

Ciąg dalszy nastąpi :)

Strona główna