Najlepiej posiedzieć w hamaku!

Najlepiej posiedzieć w hamaku!

Piękna pogoda za oknem sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Warto więc wykorzystać te chwile i zrelaksować się np. leżąc w hamakach. Mogą być idealne zarówno na popołudniową drzemkę, jak i dobrze spędzony czas z książką. 

Hamak z drewnianymi poprzeczkami wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Zaprojektowano go tak, by możliwe było wylegiwanie się zarówno wzdłuż jak i w poprzek legowiska. Wytrzymuje obciążenie do 160 kg, więc nie musimy obawiać się, że zamiast przyjemnego bujania zaliczymy nieprzyjemny upadek. Jeśli tkanina w trakcie użytkowana się zabrudzi, nie musimy obawiać się jego czyszczenia. Materiał możemy bowiem wyprać w pralce!

1

Siedzisko jednozaczepowe to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i wygodę. Wykonane zostało z bawełny z domieszką poliestru, dzięki temu materiał przepuszcza powietrze i jest przyjemny w dotyku! Hamak jest niezwykle stabilny, a jego dodatkową zaletą jest fakt, że nie zajmuje tak dużo miejsca jak hamak na metalowych stelażach, więc może nam towarzyszyć na każdej, wakacyjnej wyprawie.

2

Popołudnie spędzone w hamaku z pewnością będzie udane! Piękne widoki najprzyjemniej podziwia się – z miękkiego siedziska, a delikatne bujanie ukoi każde nerwy i pomoże się zrelaksować.

Zapraszamy na zakupy do Wassermana!