MyPhone – bo Polak potrafi!

MyPhone – bo Polak potrafi!

Wyobrażacie sobie telefon, który pozwala na równoczesne korzystanie z numeru prywatnego i służbowego, bez konieczności zmiany karty SIM? Polska marka MyPhone wydała serię produktów, które to umożliwiają. MyPhone to polskie urządzenie, które ułatwi życie każdemu managerowi.

WiFi, Internet, MyPhoneMyPhone to firma, której rozwojowi z pewnością warto się przyjrzeć. Powstała niespełna 4 lata temu, do dzisiaj przedstawiła już 17 modeli telefonów wyposażonych w nowoczesne technologie, działa na rynkach kilku państw i angażuje w promocję swej nazwy takich cele brytów, jak Monika Trojanowska.

Na tym nie kończy się wyjątkowość tej marki. Naszą uwagę – i zarazem uznanie – zdobyła głównie dzięki dwóm czynnikom. Przed wszystkim jest to marka polska, której produkty nie odbiegają jakościowo od marek zagranicznych. Jeśli klientowi zależy na wspieraniu polskiego rynku i rodzimych marek, nareszcie ma do tego okazję. Pomału kończą się czasy, kiedy Polacy chcąc nabyć produkt dobrej jakości musieli decydować się na marki produkowane w Chinach czy Tajlandii. MyPhone oferuje dobry, polski produkt, dostosowany do potrzeb polskich managerów i wcale nie odbiegający technologicznie od zagranicznych konkurentów.

WiFi, Internet, MyPhoneDrugim aspektem godnym pochwały jest misja MyPhone. Sami deklarują, że „ Działamy tak, by burzyć bariery w dostępie do nowych technologii. Wprowadzając do sprzedaży nowe modele udostępniamy w nich technologie dotąd niedostępne na rynku lub dostępne tylko w drogich urządzeniach dla nielicznych”. Rzeczywiście, nowe modele MyPhone oferują funkcje, które dotąd dostępne były tylko w drogich modelach smartfonów, jak np. wmontowany odbiornik telewizji analogowej, WiFi, obsługa apletów Java, Bluetooth 2.0, dotykowy wyświetlacz. Przydatnymi opcjami są też aplikacje kalendarza, przelicznika walut itp., które doceni każdy zabiegany mieszkaniec naszego kraju;) Na szczególną uwagę zasługuje wspomniany system Dual SIM. Zasadę jego działania – na przykładzie modelu MyPhone 8920 MarkPro – przedstawia filmik poniżej.

Jeśli kogoś dotąd nie zainteresowały właściwości MyPhone’ów, to być może zmieni się to gdy dodamy, że cena przedstawionego wyżej modelu to 379 zł.

Jak myślicie, MyPhone ma szanse konkurować z dominującymi na polskim rynku markami?

Strona główna