MyPhone – bo Polak potrafi!

MyPhone – bo Polak potrafi!

Wyobrażacie sobie telefon, który pozwala na równoczesne korzystanie z numeru prywatnego i służbowego, bez konieczności zmiany karty SIM? Polska marka MyPhone wydała serię produktów, które to umożliwiają. MyPhone to polskie urządzenie, które ułatwi życie każdemu managerowi.

WiFi, Internet, MyPhoneMyPhone to firma, której rozwojowi z pewnością warto się przyjrzeć. Powstała niespełna 4 lata temu, do dzisiaj przedstawiła już 17 modeli telefonów wyposażonych w nowoczesne technologie, działa na rynkach kilku państw i angażuje w promocję swej nazwy takich cele brytów, jak Monika Trojanowska.

Na tym nie kończy się wyjątkowość tej marki. Naszą uwagę – i zarazem uznanie – zdobyła głównie dzięki dwóm czynnikom. Przed wszystkim jest to marka polska, której produkty nie odbiegają jakościowo od marek zagranicznych. Jeśli klientowi zależy na wspieraniu polskiego rynku i rodzimych marek, nareszcie ma do tego okazję. Pomału kończą się czasy, kiedy Polacy chcąc nabyć produkt dobrej jakości musieli decydować się na marki produkowane w Chinach czy Tajlandii. MyPhone oferuje dobry, polski produkt, dostosowany do potrzeb polskich managerów i wcale nie odbiegający technologicznie od zagranicznych konkurentów.

WiFi, Internet, MyPhoneDrugim aspektem godnym pochwały jest misja MyPhone. Sami deklarują, że „ Działamy tak, by burzyć bariery w dostępie do nowych technologii. Wprowadzając do sprzedaży nowe modele udostępniamy w nich technologie dotąd niedostępne na rynku lub dostępne tylko w drogich urządzeniach dla nielicznych”. Rzeczywiście, nowe modele MyPhone oferują funkcje, które dotąd dostępne były tylko w drogich modelach smartfonów, jak np. wmontowany odbiornik telewizji analogowej, WiFi, obsługa apletów Java, Bluetooth 2.0, dotykowy wyświetlacz. Przydatnymi opcjami są też aplikacje kalendarza, przelicznika walut itp., które doceni każdy zabiegany mieszkaniec naszego kraju;) Na szczególną uwagę zasługuje wspomniany system Dual SIM. Zasadę jego działania – na przykładzie modelu MyPhone 8920 MarkPro – przedstawia filmik poniżej.

Jeśli kogoś dotąd nie zainteresowały właściwości MyPhone’ów, to być może zmieni się to gdy dodamy, że cena przedstawionego wyżej modelu to 379 zł.

Jak myślicie, MyPhone ma szanse konkurować z dominującymi na polskim rynku markami?

Handlowcy

Tomek Klimkiewicz Tomek@wasserman.plTomek Wach TomekWach@wasserman.plJakub Józefczyk Jacek@wasserman.pl

Infolinia

91 35 08 592Od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00
Reklamacje i zwroty:Wypełnij formularz

Odbiór osobisty

ul. Strumykowa 15, 72-320 TrzebiatówPoniedziałek - piątek 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Numer konta bankowego:
Krzysztof Wasilewski Wasserman
Alior Bank:
85 2490 0005 0000 4530 6714 0206
Partnerzy logistyczni
  • GLS
  • Poczta Polska
  • Paczkomaty InPost
Metody płatności
  • PayPal
  • PayU
  • przelew
  • za pobraniem
Znajdź nas
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Sklep internetowy Wasserman to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na rynku już od 1996 roku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu z zakresu urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy wysyłkę „od ręki”, ponieważ wszystkie produkty, jakie są widoczne na stronie posiadamy w naszych magazynach. Zależy nam na rozwoju, dlatego ciągle poszerzamy dostępny asortyment. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami, na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta oraz szybką i bezproblemową realizację zamówień. Wasserman - wszystko dla wszystkich!

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Wasserman.eu

Strona główna