Idealny zestaw na cieplejsze dni!

Idealny zestaw na cieplejsze dni!

Mimo, że kalendarzowa wiosna trwa już jakiś czas, a lato zbliża się wielkimi krokami to pogoda za oknem daleka jest od tej upalnej! Warto jednak przygotować się nieco wcześniej i z pełnym komfortem oczekiwać gorących dni!

W upalne dni każdy z nas marzy o chwilowym ochłodzeniu. Idealnym rozwiązaniem jest więc posiadanie w domu wentylatora. To niewielkie urządzenie (możliwa regulacja wysokości od 10 do 125 cm) skutecznie wyeliminuje zaduch w mieszkaniu. Nie musimy również obawiać się o nagły wzrost rachunków za prąd, bowiem cechuje go mały pobór energii (45 W). W urządzeniu sami możemy ustalić prędkość nawiewu, a do wyboru mamy aż 3 poziomy! Wentylator Wind Power FS-40R jest przede wszystkim wygodny! Do zestawu został dołączony sterowany na podczerwień pilot, którego zasięg to aż 8m!

grafika2

Komfort w trakcie jazdy samochodem jest dla Ciebie ważny? Nie lubisz zaduchu, a otwarte okna Ci przeszkadzają? Warto zainwestować w wiatrak samochodowy! By cieszyć się przyjemnym nawiewem wystarczy wpiąć go do gniazda zapalniczki i przymontować za pomocą specjalnej przyssawki w najdogodniejszym miejscu.

grafika1

Kolejnym niezbędnikiem w upalne dni są lodówki turystyczne! Te niezawodne urządzenia idealnie sprawdzą się na wszelkich piknikach i w trakcie długich wycieczek samochodowych. Nie musisz już martwić się o zepsute jedzenie, a zimne napoje możesz mieć zawsze w zasięgu ręki. Lodówka zasilana jest przez gniazdo zapalniczki samochodowej. W naszym sklepie internetowm dostępne są różne pojemności (22, 24, 29, 32 litry). Wygodny uchwyt sprawi, że będziemy mogli zabrać je zawsze ze sobą!

Zapraszamy na zakupy do Wassermana!

Strona główna