Dzieci i święta!

Dzieci i święta!

Prezenty świąteczne to jednej z najważniejszych elementów Bożego Narodzenia – szczególnie dla najmłodszych. Magia świąt dla dzieciaków oznacza prezenty, a my powinniśmy zadbać, by będąc najlepszymi Mikołajami na świecie uprzyjemnić im ten czas i zorganizować najlepsze podarki na świecie.

Akcesoria muzyczne będą dobrym pomysłem na świąteczne prezenty dla nieco starszych dzieci. Głośnik karaoke z Bluetooth to świetna propozycja dla całej rodziny. Nawet w świąteczny czas pozwoli na relaks i ciekawe spędzenie razem czasu. Wszyscy kochamy śpiewać, czasem lepiej, czasem gorzej – ale to rewelacyjna rozrywka! Odtwarzacz MP3 mini to gadżet przydatny absolutnie każdemu. Muzyka towarszyszy nam każdego dnia. W drodze do szkoły, w tramwaju, a nawet na przerwach – poręczny odtwarzacz będzie przemyślanym i przede wszystkim przydatnym podarkiem.

W czasach nowinek technologicznych absolutnym must have są zdalnie sterowane gadżety. Dron to największy hit ostatnich lat. Pozwala na zrobienie niesamowitych zdjęć z lotu ptaka i gwarantuje niezwykłą zabawę. Zdalnie sterowany helikopter ze stabilizatorem lotu daje niesamowitą frajdę z latania. Teraz każde dziecko może się poczuć małym pilotem!

Akcesoria komputerowe to prezent stworzony dla wszystkich nastolatków, którzy większość czasu spędzają w internetowym świecie. Klawiatura i mysz dla graczy to gadżety dla prawdziwych gamerów. Przyciski funkcyjne w myszce umieszczone są w intuicyjnych miejscach i znacznie ułatwiają poruszanie się w świecie gry. Klawiatura ma opcję podświetlanych klawiszy. Trzy kolory podświetlenia stanowią ciekawe, dodatkowe urozmaicenie. Szczególnie w trakcie trwania nocnych kampanii!

Zapraszamy do Wassermana!

Strona główna