Doskonałe prezenty dla niego!

Doskonałe prezenty dla niego!

Sezon świąteczny zbliża się wielkimi krokami, warto już wcześniej przygotować się do tej okazji i porozglądać za prezentami. W Wassermanie przygotowaliśmy dla Was świąteczne propozycje dla ojców, dziadków, mężów i wszystkich mężczyzn, których pragniecie obdarować. Niektóre zakupy mogą był kłopotliwe dlatego nie wahajcie się skorzystać z naszych porad!

Latarka przydaje się w wielu sytuacjach. Będzie niezbędnym prezentem zarówno dla survivalowca, miłośnika górskich wycieczek, jak i kierowcy na każdą niespodziewaną sytuację. Warto wybrać więc model o dużej mocy świecenia i zasięgu światła, a także możliwości jego precyzyjnego skupienia. Na co jeszcze zwrócić uwagę wybierając latarkę na prezent? Dobrze, jeżeli jej waga będzie jak najniższa (do 200 g), by nie stanowiła ona dodatkowego obciążenia.

Lusterko wsteczne z nawigacją GPS i dwiema kamerami samochodowymi oraz rejestrator samochodowy to wymarzone prezenty dla każdego pasjonata czterech kółek. Lusterko posiada dwie, wysokiej jakości kamery (przednia 1080 p., tylna – 720 p.), funkcję cofania, która uruchamia się od razu po wrzuceniu biegu wstecznego, a także superczułą antenę zewnętrzną. Wideorejestrator samochodowy pozwoli poczuć nam się nieco pewniej na drodze – pozwala bowiem na rejestrowanie wszystkich istotnych szczegółów takich jak tablice rejestracyjne pojazdów uczestniczących w kolizjach drogowych.

Twój mężczyzna to prawdziwy majsterkowicz i fan praktycznych rozwiązań? Jeżeli tak na pewno ucieszy się z nowych narzędzi do domowego warsztatu. Wkrętarko-wiertarka akumulatorowa dostępna w Wasserman nie posiada kabla, co znacznie ułatwia pracę i pozwala na korzystanie z niej nawet w miejscach, gdzie nie mamy dostępu do gniazdka. Szybkie ładowanie sprawia z kolei, że nie trzeba długo czekać, aż sprzęt będzie ponownie gotowy do użytku. Kolejnym trafionym prezentem będzie zestaw kluczy nasadkowych, odkuwanych matrycowo i odpornych na odkształcenia. Całość zapakowana jest w praktyczną walizkę, która pozwala zachować porządek także w trakcie transportu.

Strona główna