1. Blog

Czas na rower!

Piękna pogoda sprawia, że coraz chętniej spędzamy czas na wolnym powietrzu. Warto zaopatrzyć się więc w akcesoria rowerowe, które umilą ten czas i pozwolą go spędzić w gronie najbliższych. Jeśli nie przepadamy za wycieczkami rowerowymi, zawsze możemy skorzystać z rowerka stacjonarnego.

Rowerek treningowy z magnetyczny napędem to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą zadbać o swoją kondycję i sylwetkę, jednak nie mają zbyt dużo czasu, by uczęszczać na siłownię. Ćwiczenia wykonywane na urządzeniu pozwalają spalić zbędne kalorie i doskonale wpływają na samopoczucie. Przyrząd wyposażony jest w licznik, który mierzy puls, czas wykonywanych ćwiczeń, a także przebyty dystans. Rower stacjonarny możemy dostosować do naszego wzrostu – dzięki regulowanemu siodełku. Dużym udogodnieniem mogą być również rzepy przy pedałach, które zabezpieczają stopy przed zsuwaniem.

Głośnik bluetooth z latarką to propozycja dla tych użytkowników rowerów, którzy w trakcie jazdy lubią słuchać muzyki, a nie chcą używać słuchawek. W zestawie odnajdziemy uchwyt, który pozwoli zamontować go nam na ramie roweru. Głośnik może działać do 3 godzin, a latarka wyposażona została w trzy tryby pracy. Fotelik rowerowy dziecięcy pozwoli nam zabrać naszą pociechę na wycieczkę rowerową. Możemy zamontować go bezpośrednio na bagażniku lub przytwierdzić do ramy podsiodłowej.

Gokart na pedały to nie tylko świetna rozrywka dla najmłodszych użytkowników – starsi z pewnością dobrze się będą na nim bawić. Zamknięta obudowa łańcucha sprawia, że jego użytkowanie jest całkowicie bezpieczne – ubrania się nie brudzą i nie wkręcają w trakcie jazdy. Pojazd posiada dźwignię zmiany biegów oraz hamulec ręczny. Wygodę jazdy zapewnia również możliwość poruszania się w tył, a także ruchoma oś skrętna, która stabilizuje naszą jazdę.

Zapraszamy na zakupy do Wassermana!

Udostępnij artykuł:
Jesteś głodny nowości?

Promocje, nowości, konkursy, rabaty..

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!