Jak bezpiecznie jeździć po mieście?

Jak bezpiecznie jeździć po mieście?

W tej chwili występuje wiele czynników, które utrudniają nam jazdę samochodem. Duża ilość pojazdów na drogach, zakorkowane miasta i przedmieścia. Nigdy nie wiadomo, kiedy może nam się zdarzyć stłuczka. Na szczęście dzięki nowoczesnej technologii, możemy ustrzec się przed niechcianymi wypadkami.

Ogólnodostępne są także czujniki parkowania, które ostrzegają nas przed zbliżającym się obiektem z tyłu pojazdu. Dzięki nim jesteśmy w stanie zaparkować w najtrudniejszych warunkach, zarówno w dzień, jak i w nocy. Zazwyczaj dystans alarmu sięga 1,55m – 0,35m. Czujniki parkowania reagują bardzo szybko, co pozwala na niezwłoczną reakcję kierowcy.

Kamery cofania są kolejnymi urządzeniami, które ułatwiają manewrowanie samochodem. Podczas cofania auta, można uniknąć najechania na przeszkodę, której zwykle nie da się zauważyć w bocznych lusterkach. Takie kamery są wodoszczelne, dzięki czemu nie trzeba obawiać się jazdy w deszczu. Tak samo większość z nich jest wyposażona w diody LED w technologii SMD, co umożliwia widoczność w nocy.

Wideorejestratory w pojazdach, pozwalają nam na rejestrowanie wszystkich istotnych szczegółów podczas jazdy, a następnie na odczytanie ich. Dlatego po kolizji drogowej, ofiary wypadku posiadające taki rejestrator są w stanie odczytać tablice rejestracyjne pojazdu, a nawet zobaczyć twarz sprawcy wypadku, co stanowi doskonały materiał dowodowy. Jest to możliwe dzięki rozdzielczości Full HD w naszych kamerach.

Strona główna