1. Blog
ASUS ZenWatch w ofercie Google Play Store

ASUS ZenWatch w ofercie Google Play Store

Zaprezentowany światu po raz pierwszy w lutym bieżącego roku zegarek ASUS ZenWatch, trafił właśnie do sprzedaży. Produkt oferowany jest w Google Play Store w cenie 199,99 dolarów, a funkcjonowanie zapewnia mu platforma Android Wear stworzona specjalnie na potrzeby sprzętu noszonego.

Firma Asus, która na początku bieżącego roku postanowiła zaistnieć w segmencie urządzeń noszonych, wprowadza do sprzedaży swój najnowszy smartwatch. Urządzenie nosi nazwę ASUS ZenWatch i dostępne jest za pośrednictwem internetowej platformy Google Play Store w bardzo przystępnej cenie 199,99 dolarów.

Niech Was jednak nie zmylą koszty zakupu, niska cena nie oznacza bowiem gorszej funkcjonalności urządzenia lub jego wyposażenia. Zegarek oferowany ze skórzanym paskiem został wyposażony w lekko zaokrągloną kopertę, w której znajduje się wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,63” i rozdzielczości 320 x 320 pikseli, chroniony przed uszkodzeniami przy pomocy szkła Gorilla Glass 3. We wnętrzu eleganckiej obudowy spełniającej warunki certyfikatu IP55 (odporność na wodę), znajduje się mocny czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400, któremu towarzyszy 512 MB pamięci RAM oraz 4 GB pamięci użytkowej.

Na chwilę obecną ASUS ZenWatch pozostaje dostępny tylko dla konsumentów ze Stanów Zjednoczonych, ale wkrótce powinien pojawić się także na pozostałych rynkach.

Udostępnij artykuł:
Jesteś głodny nowości?