Smartfon Samsung Galaxy S22 Ultra S908) 8/128GB 6.8" Dynamic AMOLED 2X 3088x1440 5000mAh Dual SIM 5G czarn
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- SM-S908BZKDEUE / 8806092879119
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Barometr: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń: | Odporny na kurz, Wodoodporna |
| Cyfrowy zoom: | 100x |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik halla: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Funkcja wykrywania twarzy: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Gęstość pikseli: | 500 ppi |
| Głębokość produktu: | 8,9 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Jasność: | 1750 cd/m² |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,4 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 60 fps |
| Mimo: | Tak |
| Mms: | Tak |
| Model procesora: | 2200 |
| Modulacja: | 1024-QAM |
| Nazwa koloru: | Phantom Black |
| Nfc: | Tak |
| Numer przysłony tylnego, czwartego aparatu: | 4,9 |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | MP3, AAC, M4A, MXMF, OTA, MIDI, IMY, 3GA, FLAC, Mid, RTX, DSF, APE, DFF, RTTTL, AMR, OGA, OGG, WAV, XMF |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | 3G2, MKV, MP4, FLV, M4V, WEBM, AVI, 3GP |
| Obsługiwane karty pamięci: | Nieobsługiwany |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Panorama: | Tak |
| Platforma: | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Polecenia głosowe: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,8" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 3088 x 1440 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 12 Mpix |
| Rozdzielczość kamery tylnej: | 9000 x 12000 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 40 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@30fps, 7680x4320@24fps, 3840x2160@60fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps, 1280x720@30fps |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 10 Mpix |
| Rozdzielczość tylnego trzeciego aparatu 4 (numeryczna): | 10 MP |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 108 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 4320 x 7680 px |
| Samowyzwalacz: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standardy 3g: | HSUPA, HSDPA, UMTS, HSPA+ |
| Standardy 4g: | LTE |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a |
| Stopień ochrony ip: | IP68 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 77,9 mm |
| Szybkość transmisji danych 3g (maks.): | 42 Mbit/s |
| Szybkość transmisji danych 4g (maks.): | 436 Mbit/s |
| Szybkość transmisji danych 5g (maks.): | 2,33 Gbit/s |
| Taktowanie procesora: | 2,8 GHz |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 2160p, 4320p, 1080p, 720p |
| Typ aparatu tylnego: | Quad kamera |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Typ karty sim: | NanoSIM + eSIM |
| Typ procesora: | Samsung Exynos |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ wyświetlacza: | Dynamic AMOLED 2X |
| Waga produktu: | 228 g |
| Wersja bluetooth: | 5.2 |
| Wersja usb: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-fi: | Tak |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Widelec systemu operacyjnego: | One UI 4.1 |
| Wirtualny asystent: | Samsung Bixby |
| Wsparcie aplikacji google: | Google Photos, Google Play Movies, Gmail, Google Maps, YouTube, Google Chrome, Google Calendar, Google Play, Google Contacts, Google Drive |
| Wsparcie biura: | Tak |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 163,3 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza: | Nie |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Zoom optyczny: | 10x |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.