Nagrzewnica elektryczna farelka PM-NAG-3.5EO Termostat

187,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 0 recenzji)
Kod produktu:
PM-NAG-3.5EO
Producent:
Powermat
Nagrzewnica elektryczna  PM-NAG-3.5EO widok wentylatora
 
Nagrzewnica służy do szybkiego ogrzewania zamkniętych pomieszczeń. Nagrzewnica również posiada funkcję nawiewu bez funkcji grzania. Wyposażona jest w regulowany termostat oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Posiada dwa stopnie regulacji mocy grzewczej 1750 W / 3500 W oraz tryb dmuchawy. Urządzenie wyposażone jest w praktyczny i wygodny, izolowany uchwyt do przenoszenia. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej. Metalowa obudowa zabezpiecza grzałkę i wiatrak przed uszkodzeniami mechanicznymi, a kompaktowe wymiary urządzenia ułatwiają transportowanie i przechowywanie nagrzewnicy.
 
Farelka PM-NAG-3.5EO z termostatem
 
Nagrzewnica posiada termostat do precyzyjnego ustawienia temperatury w pomieszczeniu. Urządzenie po osiągnięciu zadanej temperatury samoczynnie się wyłącza.
 
Nagrzewnica wyposażona jest w dwa tryby grzania I i II oraz funkcję wiatraka. Duże przełączniki ułatwiają dostosowanie mocy grzania oraz poprawne ustawienie zadanej temperatury dla termostatu.
 
Nagrzewnica elektryczna  farelka PM-NAG-3.
 
Nagrzewnice firmy Powermat posiadają solidny wtyk z uziemieniem oraz grube przewody zasilające, zapewniające bezpieczeństwo użytkowania.
 
W urządzeniach firmy POWERMAT zamontowane są podzespoły najwyższej jakości. Nagrzewnice posiadają solidne grzałki oraz metalowy wentylator, co wydłuża żywotność urządzenia w trudnych warunkach.
 
Nagrzewnica Powermat 1750 W / 3500 W
 
SPECYFIKACJA:
Moc grzewcza: 1750 W / 3500 W
Zużycie prądu: do 3,5 kWh
Napięcie zasilania: 230 V
Przepływ powietrza: 150m³/h
Klasa ochrony: IP24
Wbudowany termostat
Trwała metalowa obudowa
Zabezpieczenie termoelektryczne
Waga: 4 kg
Wymiary: 23 x 34 x 25 cm

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.