Czajnik elektryczny, metal 1,8 L Camry CR 1252 różowy CR 1252v

68,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 15 recenzji)
Kod produktu:
CR 1252v
Producent:
Camry

Klasyka czy nowoczesność nie możesz się zdecydować?

Czajnik metalowy 1,8 L Camry CR 1252v z termometrem

Czajnik, który łączy w sobie nowoczesność z klasycznym wyglądem

Lubisz nowoczesność, ale taką w wydaniu retro? To ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Na pierwszy rzut oka, czajnik z gwizdkiem, na drugi rzut oka coś się nie zgadza. Czajnik dla tych, którzy szukali czajnika elektrycznego, ale ciągnęło ich do wyglądu starych dobrych czajników z gwizdkiem. Camry stworzyło czajnik wyglądający jak czajnik na gaz, ale taki, który ma wszystkie funkcje najnowszych czajników na prąd. Nie tylko zagotuje wodę w dosłownie kilka sekund, ale jeszcze pokaże Ci, jaką właśnie temperaturę ma woda.

Czajnik metalowy 1,8 L Camry CR 1252v różowy

Piękny kolor to dodatkowy walor tego czajnika Camry CR 1252v. Bez obaw, ten piękny kolor to odporne na temperaturę pokrycie.

Czajnik Camry CR 1252v z opakowaniem

Pojemny, o tradycyjnym kształcie czajnik Camry

 Czajnik posiada klasyczny wygląd z dużą wygodna rączką i szerokim otworem do wlewania wody. Wnętrze czajnika zostało wykonane ze stali szlachetnej. Obrotowy system podstawy 360° umożliwia dowolne osadzanie czajnika, tak, aby jego uchwyt zawsze znajdował się w takim położeniu, w którym nam najwygodniej. W podstawce znajduje się sporo miejsca na zwinięty kabel zasilający. Grzałka ma moc 2200W, co pozwala na zagotowanie wody w ciągu kilka sekund. Czajnik ma blokadę uniemożliwiająca włączenie się pustego czajnika, Rączka została wykonana z gładkiego i nienagrzewającego się tworzywa.

Czajnik Camry CR 1252v pink ze wskażnikiem poziomu wody

Mała okrągła stalowa pokrywka na czubku czajnika wyposażona została w wygodny, także nienagrzewający się uchwyt. Stalowy filtr zatrzymujący osady wapnia znajduje się na dzióbku czajnika.

Czajnik Camry CR 1252v pink z przyktywką

Zegarowy wskaźnik temperatury znajdujący się w centralnej części obudowy pokaże nam, jaka jest aktualnie temperatura wody. Wyraźny wodowskaz od 0,8 litra do 1,8 litra zainstalowany z boku obudowy pod rączką. Pod nim dźwignia czajnika z szerokim uchwytem.

Czajnik elektryczny retro Camry CR 1252v pink

Utrzymanie w czystości takiego czajnika jest bardzo proste.  Co kilka tygodni odkamieniamy jego wnętrze, wlewając trochę odkamieniacza. Potem tylko przepłukać kilka razy czystą wodą, a czajnik będzie wewnątrz wyglądał jak nowy.

Opakowanie czajnika retro Camry CR 1252v


Specyfikacja

W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

Jaśka

polecam i ten wzór ekstra!

Magdalena_M

polecam super się komponuje i ten termometr 10/10 !