Jeździk, rowerek dziecięcy B18D2 plus uchwyt

142,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 18 recenzji)
Kod produktu:
B18D2
Producent:
egaleco

Rowerek dziecięcy B18D2 zdjęcie z dzieckiem

Rowerek trzykołowy przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zaopatrzony w uchwyt wspomagający naukę jazdy, za pomocą którego możemy skręcać zamiast dziecka.. Uchwyt jest zdejmowalny. Rowerek zapewni niezapomniane chwile dla Ciebie i dla dziecka. Chyba każdy z nas pamięta swoją naukę jazdy na rowerku. Spraw ty dla Twojego dziecka było to radosne wspomnienie.

Rowerek dziecięcy B18D2 plus demontowalny uchwyt

Zakup rowerka trójkołowego to dobry pomysł?

Taki rowerek, jako pierwszy rower dla Twojego dziecka jest bardzo dobrym wyborem. Spytasz, dlaczego? Ponieważ taki rowerek jest stabilny i bezpieczny, uczy dziecko koordynacji wzrokowo ruchowej, wzmacnia mięśnie i zwiększa pewność dziecka. Kiedy można już posadzić dziecko na takim rowerku? Rower powinien być przede wszystkim dostosowany do wzrostu malucha, tak żeby mógł swobodnie na niego wsiąść i samodzielnie z niego zejść. Nigdy nie kupujmy takiego sprzętu na wyrost. Wiele będzie też zależeć od indywidualnych predyspozycji i umiejętności dziecka. Niektóre dwulatki już są gotowe na jazdę rowerową z pedałami, ale generalnie przyjmuje się, że najlepiej rozpocząć naukę jazdy na takim trzykołowym rowerku w okolicach trzeciego roku.

Rowerek dziecięcy B18D2 dla dziewczynki i chłopca

Rowerek trójkołowy stabilny i bezpieczny.

Nasze dziecko na takim rowerku będzie mogło nauczyć się pedałować i sterować rowerkiem zupełnie samodzielnie. Takie zabawy pozwalają uczyć dziecko tego, że sam wprawia w ruch rowerek siłą swojego ciała, bez żadnej pomocy dorosłego opiekuna. Jeździk firmy Procter posiada regulowany uchwyt z tyłu, który służy nie tylko do prowadzenia, ale i zarazem sterowania rowerkiem. Rowerek jest lekki o wytrzymałej konstrukcji. Wygodne siedzisko to komfort jazdy maluszka a antypoślizgowe rączki zwiększają bezpieczeństwo zabawy. Koła wykonano z miękkiego tworzywa, tylna oś na łożyskach. Na kierownicy zamontowana jest lampa z sygnałami dźwiękowymi. Maksymalne obciążenie rowerka to 25 kilo.

Rowerek trójkołowy dziecięcy

Cechy produktu:
lekki
wytrzymała konstrukcja
antypoślizgowe rączki
wygodne siedzisko
koła z miękkiego tworzywa
tylna oś na łożyskach
błotnik przedni
lampa z sygnałami dźwiękowymi na kierownicy
max. obciążenie - 25 kg
regulowany uchwyt do prowadzenia i sterowania rowerkiem
uchwyt można zdemontować

Wymiary jeździka dla dzieci B18D2

 

Opinie klientów

mama24nadobe

polecam jeden z lepszych!

tomek

polecam bardzo dobry skrętny uchwyt