Kosiarka spalinowa PM-KSS-700SH 7KM 173cc 51cm

999,99 zł
Sprawdzam raty...
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 32 recenzji)
Kod produktu:
PM-KSS-700SH
Producent:
Powermat

Nadchodzi czas wiosennych prac

Kosiarka spalinowa 7KM 173cc 51cm marki Powermat

Kosiarka spalinowa czy elektryczna?

Kosiarka spalinowa z napędem Powermat PM-KSS-700SH to najnowsza seria kosiarek firmy Powermat. Wykonana z wysokiej jakości podzespołów z centralną regulacją umożliwiająca zmianę wysokości koszenia, aż w ośmiu poziomach i to za sprawą jednego ruchu ręki. Kosiarka posiada funkcję mulczowania, czyli mielenia trawy a to pozwala rozdrobnić koszoną trawę tak drobno, że powstały pokos możemy spokojnie zostawić na trawniku dla użyźnienia gleby. Mulczowanie polepsza kondycję trawnika i przyspiesza wzrost traw. Poza tym, ten sposób koszenia zajmuje mniej czasu, ponieważ nie wymaga ciągłego opróżniania kosza. Funkcja działa na zasadzie specjalnej wkładki w kanał wyrzutu tylnego i zamknięcie kanałów wyrzutowych (bocznego oraz tylnego).

Kosiarka spalinowa 7KM Powermat widok z góry i od spodu

A co powiecie na wygodne uchwyty na napoje? Ta kosiarka ma to niezwykle przydatne, podczas dłuższej pracy z urządzeniem w upalne dni, udogodnienie.

Kosiarka Powermat PM-KSS-700SH zdjęcia z kilku stron

Najczęściej wybierana kosiarka spalinowa Powermat

Noże tnące kosiarki wykonano z hartowanej stali, a to zapewnia długą żywotność ostrza. Szerokość koszenia to aż 510mm a mocowanie ostrza wraz z wytrzymałą śrubą daje kosiarce wyjątkową wytrzymałość zespołu tnącego. Kosz na trawę ma pojemności 60litrów i jest bardzo prosty w montażu i demontażu. Dla naszej wygody, na obudowie umieszczono wskaźnik zapełnienia kosza. Kosiarka napędzana silnikiem 4-suwowym, górnozaworowym OHV o mocy maksymalnej 7KM i pojemności 173cm3. Silnik napędowy ma sporą wydajność i optymalne spalanie. W kosiarce znajduje się także króciec przyłącza wodnego. Standardowe mocowanie stosowane w większości węży można z łatwością podłączyć do kosiarki. I dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy podnosić kosiarki, aby umyć ją z pozostałości po koszeniu. Ta konkretna kosiarka posiada funkcję napędu samobieżnego a to zapewnia nam większy komfort pracy. Pchanie urządzenia nie będzie wymagało wysiłku, gdyż do poruszania kosiarki wykorzystywany jest jej własny napęd. Koła posiadają łożyska kulkowe, które zmniejszają opory toczenia. Obudowa korpusu kosiarki wykonana jest ze stali emaliowanej, odpornej na korozję.

Kosz kosiarki Powermat PM-KSS-700SH

Kosiarka posiada pięć trybów koszenia:
wyrzut tylny do kosza
wyrzut tylny bez kosza (pod kosiarkę)
wyrzut boczny
mulczowanie (mielenie trawy)
praca z napędem samobieżnym

Kosiarka spalinowa Powermat PM-KSS-700SHSpecyfikacja

W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

Amion

polecam! Bardzo szybko można skosić duży obszar!

Sławek_490

polecam najlepsza jaką do tej pory miałem!