Młotowiertarka udarowa akumulatorowa PM-MWA-18V SDS+

562,99 zł
Sprawdzam raty...
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 21 recenzji)
Kod produktu:
PM-MWA-18V
Producent:
Powermat

Czasami na drodze spotykamy zatwardziałe betony

Młotowiertarka udarowa akumulatorowa PM-MWA-18V SDS+

Potrzebujesz mocniejszego sprzętu? Taką wiertarkę sobie kup - Powermat PM-MWA-18V

Nie da rady wwiercić się w ścianę? Opór stawia twardy beton? Wiercenie otworów w kamieniu, murze, betonie – to wszystko jest możliwie za sprawą elektronarzędzia, jakimi są wiertarki z udarem. Wiertarka wyposażona w mechanizm udaru pozwala na tak silny docisk do obrabianego materiału, że użytkownikowi pozostaje tylko stabilnie trzymać narzędzie w ręku. Moc takiego narzędzia zależy od energii udaru. Praca takiej wiertarki odbywa się w dwóch trybach; wiercenie z udarem i bez udaru. Udar przydaje się tam gdzie trzeba pokonać spory opór np. betonu. Bez udaru wiertarka świetnie radzi sobie z np. drewnem.

Powermat PM-MWA-18V SDS+dwa akumulatory, ładowarka, wiertła

Wiercenie z udarem-to podstawowy tryb pracy porządnej wiertarki

To, że urządzenie posiada udar, znaczy to, tylko i aż tyle, że nie musisz stale dociskać wiertła do ściany, całość prac wykona szybko i bez problemu sama wiertarka. Lekka i ergonomiczna akumulatorowa wiertarka SDS PLUS firmy Powermat PM-MWA-18V.  Niewielka waga, krótki korpus i zasilanie wytrzymałą baterią 18v 3.0Ah to wszystko sprawia, że jest to doskonała wiertarka do montażu sufitów podwieszanych, do wiercenia w betonie i do innych prac remontowych.

Młotowiertarka Powermat PM-MWA-18V SDS+zestaw w walizce

W zestawie z wiertarką dostaniemy dwa akumulator litowo-jonowe F18+P3.0 o napięciu 18v wyposażone w 10 ogniw 18650. Dużej wydajność prądową i pojemność łączna 3.0 Ah. Pamiętajmy, że takich akumulatorów litowo-jonowych nie trzeba rozładowywać do końca, przed ponownym ładowaniem. Standard mocowania akumulatorów F18+ to możliwość stosowania jednego akumulatora do całej serii urządzeń Powermat. Ładowarka ma funkcję SZYBKIEGO ŁADOWANIA, więc załączony do zestawu akumulator 3.0Ah naładujemy do pełna w 2h. Narzędzie wyposażono w mocowanie wierteł w standardzie SDS+. Głębokościomierz w wiertarce to kontrola nad głębokością wiercenia. Dioda LED podświetla punkt wiercenia, co bardzo ułatwia pracę w trudnych warunkach oświetleniowych. Ledowy wskaźnik poziomu naładowania baterii pokazuje aktualne naładowanie baterii.

Akumulatorowa młotowiertarka Powermat PM-MWA-18V SDS+

Wiertarkę firmy Powermat wyposażono w system wolnego startu. Rękojeść i rączka zostały pokryte gumą, chroni to urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, no i zwiększa pewność uchwytu. Powermat PM-MWA-18V wyposażona jest w dwie funkcje, wiercenia i wiercenia z udarem.

Akumulatorowy Powermat PM-MWA-18V dwie funkcje, wiercenia oraz wiercenia z udarem

Udar o sile 2J pozwali nam wywiercić otwór w twardszym materiale. W zestawie z wiertarką znajdziemy solidną walizkę transportową oraz trzy wiertła do betonu 6,8 i 10mm z mocowaniem SDS PLUS. Uwaga! Do bezawaryjnego działania narzędzia wymagane jest smarowanie wewnątrz futerka systemu SDS dla zmniejszenia tarcia.

Młotowiertarka akumulatorowa na wasserman.eu

W ZESTAWIE
Młotowiertarka akumulatorowa PM-MWA-18V
2x akumulatory 18v 3Ah (F18+P3.0)
3x wiertło SDS PLUS 6, 8 i 10mm
Rączka
Głębokościomierz
Walizka Transportowa
Ładowarka sieciowa Quick Charge mocowanie F18+
Instrukcja obsługi PL

Młotowiertarka z udarem PM-MWA-18V z uchwytem SDS plus

 

Specyfikacja

W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

Mateusz=.=

polecam! 10/10

wiercipięta

polecam porządna młotowiertarka duża siła udaru!

Do tego produktu pasują również: