Zestaw głośnikowy Voice Kraft ENERGY VK 7620-5

Produkt wycofany ze sprzedaży

Dostępność:
wycofany z oferty
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 0 recenzji)
Kod produktu:
VK 7620-5
Producent:
Voice Kraft

Kolumny to nie tylko element architektury

Zestaw głośnikowy Voice Kraft 5 elementowy

Doskonała konstrukcja MDF w zestawie pięciu kolumn Voice Kraft

Społeczeństwo coraz bardziej docenia wysoką jakość dźwięku. Galopujący postęp, jaki następuje w tej dziedzinie audio jest ogromny. Ciężko czasami odnaleźć się w tym gąszczu technicznych informacji. Z grubsza kolumny możemy podzielić na takie dwie grupy, kolumny podłogowe i kolumny podstawkowe. Jaki rodzaj wybierzemy zależy w jak dużym pomieszczeniu będą stały.

Zestaw kolumn ENERGY VK 7620-5

Według takich ogólnych wskazówek, w pomieszczeniach do 10-15m2 zalecane byłyby kolumny podstawkowe. Do większych pomieszczeń nadają się duże, wolno stojące kolumny. I tu warto by było sięgnąć po model 3 lub więcej drożny, charakteryzuje się on największym dostępnym zakresem dynamicznym.

ENERGY VK 7620-5 głonik wysokotonowy 

Wiesz jak najlepiej ustawiać kolumny głośnikowe w pokoju?

W tych większych pomieszczeniach ustawianie kolumn nie stwarza większych problemów, warto tylko pamiętać, żeby nie dostawiać kolumn do ściany, a tym bardziej, żeby nie stawiać ich w rogu. Zestaw 5 Kolumn Voice Kraft, to przykład doskonałej konstrukcji MDF. Idealne do kina domowego i do zestawów stereo. W tym zestawie głośników Voice Kraft VK 7620 widać połączenie doskonałego brzmienia, eleganckiego wzornictwa i wysokiej jakości wykonania.

ENERGY VK 7620-5 zestaw pieciu głośników

Najwyższą jakość dźwięku zapewniają nam głośniki wysoko tonowe, oparte na jedwabne kopułce oraz głośniki średnio tonowe i nisko tonowe z polipropylenową membraną zawieszoną na gumie butylowej. Wbudowana zwrotnica przekazuje bez zniekształceń cały zakres częstotliwości kierowanych na każdy głośnik. Z przodu każdej z kolumn znajdują się wyloty komory ciśnieniowej( bass reflex), dzięki temu można uzyskiwać niższe pasmo przenoszenia niż w obudowie zamkniętej. Kolumny są wyposażone w zdejmowalne maskownice w kolorze czarnym.

Zestaw głośnikowy Voice Kraft VK 7620-5 widok z tyłu

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.

Do tego produktu pasują również: