Wkrętarka akumulatorowa Powermat PM-WA-14.4V

149,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 42 recenzji)
Kod produktu:
PM-WA-14.4V
Producent:
Powermat

Czasami i śruby mogą przyprawić o szaleństwo

Wkrętarka akumulatorowa Powermat PM-WA-14.4V

Nie zastanawiaj się czy warto mieć w domu wkrętarkę, sprawdź a nigdy jej nie oddasz 

Kto raz spróbował wkręcać lub wykręcać śrubki za pomocą wkrętarki już nigdy nie użyje śrubokręta. To niebywale przydatne narzędzie a zwłaszcza, jeżeli zależy Ci na czasie. Skręcanie mebli pójdzie raz dwa, a wykręcanie śrub z trudno dostępnych miejsc idzie jak z płatka. Wybierając wkrętarkę kieruj się funkcjami, jakie posiada, ale i marką, bo tylko sprawdzony producent da Ci gwarancję niezawodności sprzętu. Polecamy wkrętarkę Powermat PM-WA-14.4V. Marka znana na rynku już od dawna, a ta konkretna wkrętarka z przełącznikiem biegów, z lampką z ekstra ergonomicznym uchwytem na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Walizka wkrętarki akumulatorowej Powermat PM-WA-14.4V

Jakie zalety posiada wkrętarka Powermat PM-WA-14.4V? 

Ta konkretna wkrętarka to aż 18 stopni regulacji siły dokręcania oraz osobny tryb nawiercania. Obsługuje wiertła do średnicy 10mm. Wkrętarka Powermat posiada hamulec wrzeciona, zatrzymujący obroty w momencie puszczenia spustu wkrętarki. Przełącznik biegów pozwoli nam na przełączenie między dwoma zakresami prędkości obrotowej (w zakresie 0-400 rpm oraz 0-1500 rpm ). Uchwyt wkrętarki został pokryty miękką gumą, przez co urządzenie leży pewnie i wygodnie w dłoni. Większy komfort pracy to nie tylko ergonomiczna rączka, ale i niewielka waga wkrętarki. Zamontowana w narzędziu lampka LED oświetli doskonale miejsce naszej pracy. Stan naładowania akumulatora skontrolujemy za pomocą wskaźnika Led.

Wkrętarka Powermat PM-WA-14.4V z podświetleniem led

Silnik zasilany jest mocnymi akumulatorami 14.4V o pojemności 1500mAh każdy. A ładowarkę dołączoną do zestawu nie musimy wkładać do stacji dokującej, wystarczy po prostu podłączyć ją do baterii. Dwa akumulatory dołączone do zestawu zapewnią nieprzerywalną pracę wkrętarki. Pamiętajmy, akumulatorów litowo-jonowych nie musimy rozładowywać do końca, przed ponownym ładowaniem.

Akcesoria dołączone do wkrętarki Powermat PM-WA-14.4V

WYPOSAŻENIE:
Wkrętarka
2x akumulator 14.4V
Ładowarka sieciowa
Walizka
Instrukcja obsługi PL

Powermat PM-WA-14.4V zdjęcia szczegółowe


 

Specyfikacja

W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

naprawiacz

polecam bardzo lekka i super się nią obsługuje

Gabryś

polecam

Złota rączka

super do małych i dużych napraw i remontów