Kurtka ostrzegawcza odpinane rękawy kaptur Lahti Pro L40919 L

203,99 zł
szt.

Kup w ciągu 01:50:46
a wyślemy dzisiaj.

Dostępność:
na wyczerpaniu
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 13 recenzji)
Kod produktu:
L40919 L
Producent:
Lahti PRO


Kurtka ostrzegawcza Lahti Pro L40919 z kapturem

Nowość marki Lahti Pro. Kurtka softshell ostrzegawcza model L40919 wykonana ze stuprocentowego poliestru o gramaturze 320g/m2. Specjalna trój warstwowa tkanina z membraną TPU o wodoodporności 8000mm. Oddychalność na poziomie 3000g/m2/24h gwarantuje bardzo wysoki komfort użytkowania. Pasy odblaskowe wykonano zgodnie z normą EN ISO 20471. Kurtka ma trzy kieszenie, wiatroszczelne suwaki oraz odpinany kaptur z regulacją szerokości. Odpinane rękawy które robią z kurtki kamizelkę. Dodatkowa osłona suwaka pod szyją sprawia że ten nie przeszkadza i nie drapie podczas użytkowania. Rękawy zakończone ściągaczem z regulacją na rzep. Szerokość kurtki regulowana za pomocą specjalnego ściągacza. Odzież posiada certyfikat na zgodność z najnowszą normą ostrzegawczą EN ISO 20471 wydany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy (CIOP) deklarację CE i spełniają postanowienia normy EN ISO 13688. Jest w drugiej kategorii środków ochrony indywidualnej.

Kurtka ostrzegawcza Lahti Pro L40919 z odpinanymi rękawami

EN ISO 13688 - międzynarodowa norma określa ogólne wymagania, dotyczące wykonania, z zakresu ergonomii, nieszkodliwości, oznaczania wielkości, procesu starzenia, kompatybilności i znakowania odzieży ochronnej oraz informacji, które powinien dostarczać producent wraz z wyrobem. Niniejsza Norma Międzynarodowa jest przeznaczona do stosowania tylko w połączeniu z innymi normami określającymi wymagania dla konkretnego wykonania i nie może być stosowana jako samodzielny dokument bazowy.

EN ISO 20471 - W niniejszej Normie Międzynarodowej określono wymagania dla odzieży o intensywnej widzialności, która daje możliwość wizualnej sygnalizacji obecności użytkownika, mającej na celu zapewnienie widoczności użytkownika dla operatorów pojazdów lub innych urządzeń mechanicznych, w każdych warunkach oświetlenia, zarówno w świetle dziennym, jak i w ciemności przy oświetleniu przez reflektory pojazdu. Podano zawiera wymagania dotyczące barwy i odblaskowości, a także minimalnych powierzchni oraz rozmieszczenia materiałów w odzieży ochronnej.

Kategoria II - odzież ochronna nie będąca środkiem ochrony przed minimalnym zagrożeniem (kat. I) ani przed zagrożeniem życia lub zdrowia (kat. III). Kategoria II ochrony obejmuje swoim zakresem odzież chroniącą przed konkretnym czynnikiem, który nie zagraża życiu lub zdrowiu oraz nie powoduje trwałego uszczerbku na zdrowiu pracownika. Przykłady odzieży, zaliczanej do tej kategorii: odzież chroniąca przed przecięciem, odzież redukująca zagrożenia występujące podczas spawania - dla spawaczy i zawodów pokrewnych, odzież ostrzegawcza (dla służb drogowych).

Lahti Pro L40919 XL kurtka żółta ostrzegawcza

UWAGA: Trudno na zdjęciach przedstawić prawdziwe kolory produktów, zalezy to od oświetlenia przy robieniu zdjęć i samego aparatu. Sprzedawana kurtka jest bardziej żółta niż zielona jak to przedstawiają umieszczone powyżej zdjęcia producenta. Poniżej zrobione przez nas zdjęcie rea,l gdzie kolor kurtki jest najbardziej zbliżony do rzeczywistego, chociaż też nie jest to identyczne odwzorowanie koloru oryginału..

Lahti Pro L40919 zdjęcie real

Specyfikacja

Rozmiar:L
Wymiary:wzrost 170-176cm, obwód pod pachami 100-104cm
W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

gadulec_Ż

polecam

jagoda

nie przemaka jak inne kurtki 10/10

Odblaskowy

polecam dobrze się sprawdziła

Strona główna