Nawilżacz powietrza Overmax Aeri 6.0 Aromaterapia

146,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 32 recenzji)
Kod produktu:
Aeri 6.0
Producent:
Overmax

Wiesz jak stworzyć najlepszy klimat dla siebie?

Nawilżacz Overmax Aeri 6.0 z pilotem w zestawie

Po co kupować nawilżacz powietrza? By lżej się oddychało i nie chorowało

Nie wszyscy łączą złe samopoczucie z nieprawidłową wilgotnością powietrza w domu. Rzadko, komu przychodzi do głowy, że wysuszona śluzówka nosa, suchy kaszel, bóle głowy i bezsenność mogą być spowodowane zbyt suchym powietrzem w mieszkaniu. A wystarczy zaopatrzyć się w dobry nawilżacz powietrza by zacząć lżej oddychać i pozbyć się uciążliwych dolegliwości. Nawilżacze z reguły są proste w obsłudze i wcale nie muszą dużo kosztować. A niektóre z nich posiadają jeszcze dodatkową funkcję, jaką jest możliwość aromaterapii. I taki właśnie nowoczesny nawilżacz możecie państwo kupić na tej stronie.

Nawilżacz z aromaterapią Overmax Aeri 6.0

Do jak dużej powierzchni nadaje się nawilżacz powietrza Overmax Aeri 6.0 ?

Każdy porządny nawilżacz ma w swoim opisie kubaturę powierzchni, na jakiej da radę nawilżyć powietrze. Nasz nawilżacz wprowadzi optymalną wilgotność w pomieszczeniu do 40 metrów kwadratowych. Łatwy i wygodny w obsłudze, można nim sterować za pomocą dotykowego panelu lub bezprzewodowego pilota. Pojemnik nawilżacza mieści 6 litrów wody a potrzeba jej uzupełnienia sygnalizowana będzie czujnikiem poziomu wody.

Nawilżacz Overmax Aeri 6.0 z opakowaniem

Nawilżacz jest cichy a za sprawą funkcji aromaterapii gwarantuje relaksujące doznania. Za czystość pary odpowiada ceramiczny filtr zamontowany w nawilżaczu. Z nawilżaczem Overmax Aeri 6.0 będziesz mieć zawsze wilgotność powietrza pod kontrolą.


Nawilżacz powietrza Overmax Aeri 6.0Opinie klientów

uleńka

polecam bardzo dobry i wydajny

jolka-mloda

duży obszar pracy super polecam

dariuszT

polecam

Do tego produktu pasują również: