Wentylator podłogowy, cyrkulator FL-INOX-1

136,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 1 recenzji)
Kod produktu:
FL-INOX-1
Producent:
Powermat

Wentylator podłogowy FL-INOX-1 firmy FanDesign przeznaczony jest do wentylowania pomieszczeń, rozprowadza on chłodne powietrze z poziomu podłogi na wyższe części pomieszczenia. Idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wentylacji grawitacyjnej w pomieszczeniach gospodarstwa domowego jak również w biurach. Przyjemny podmuch powietrza obniża odczuwalną temperaturę w ciepłe letnie dni.

Wentylator podłogowy Powermat FL-INOX-1

Mocny silnik 60W w połączeniu z dużą średnicą wentylatora 45cm pozwala wytworzenie mocnego strumienia powietrza, a co za tym idzie na efektywne mieszanie powietrza. Obudowa została wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej INOX co zwiększa jego wytrzymałość.

Cyrkulator Powermat FL-INOX-1

Dodatkowo ustawiony jest na antypoślizgowych podpórkach, które dodatkowo niwelują powstawanie drgań podczas pracy. Sterowanie wentylatorem odbywa się za pomocą panelu znajdującego się w tylnej części wentylatora, można na nim ustawić 3 prędkości nadmuchu: wolno, średnio, szybko. Zaletą wentylatora jest możliwość pochylenia go w zależności, a co za tym idzie zmiany kąta pod jakim wydmuchiwany jest strumień powietrza.

FanDesign FL-INOX-1

DANE TECHNICZNE:

Producent: FanDesign
Model: FL-INOX-1
Zasilanie: 230V / 50Hz
Moc silnika: 60W
Regulacja nadmuchu: 3 stopnie
Średnica całkowita wentylatora: 35cm / 14"
Przewód zasilający: 3*0,75mm o długości 1,8m
Wykonanie: stal nierdzewna
Poziom hałasu: 64dB 

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.
Strona główna