Rejestrator samochodowy, kamera Full HD U-Drive MT4063

113,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 16 recenzji)
Kod produktu:
MT4063
Producent:
Media-Tech

Nagraj swój własny film drogi

Rejestrator samochodowy Media-Tech U-Drive MT4063

Co to jest videorejestrator?

Wideorejestrator to po prostu kamerka samochodowa. Zastanawiasz się pewnie czy jest Ci potrzebna czy też to kolejny zbędny gadżet. Zastanówmy się razem, do czego ją wykorzystamy? Można rejestrować nią przebywaną trasę i zachować nagranie ciekawych mijanych miejsc, można nagrać filmik jak zachowują się niektórzy szaleńcy drogowi, przy stłuczce będzie dowód czy wina po naszej stronie czy też ktoś inny nie zachował ostrożności no i w końcu, co myślę najważniejsze, w kwestii spornych zdań wymienianych z policjantem czy było czerwone czy zielone czy wymusiłem pierwszeństwo czy też pan władza się pomylił dowód będzie czarno na białym. 

Kamera samochodowa Media-Tech MT4063

Jeżeli moje argumenty przekonały Cię do zakupu kamerki to pozwól, że przedstawię jedną z przedstawicielek tej grupy kamerę Drive MT 4063


Kamera samochodowa Drive MT 4063 to świetny wybór

Ta kamerka nagrywa filmy w rozdzielczości 1080 Full HD (1920x1080 ppi) a zdjęcia mają rozdzielczość 12 mpix.. Sensor WDR pozwala zachować optymalną jakość obrazu w zmiennych warunkach światła. Nagranie możemy oglądać od razu na wyświetlaczu kamerki. A nagrane na karcie pamięci możemy odtworzyć na ekranie tv czy komputera po podłączeniu kamerki kablem HDMI.

Opakowanie fabryczne Media-Tech U-Drive Road View MT4063

Nagrania są rejestrowane pętlowo, inaczej mówiąc po zapełnieniu pamięci nowe są nagrywane na starych w kolejności od najstarszego. Ale w razie potrzeby można zabezpieczyć wybrane pliki przed skasowaniem.

Media-Tech U-Drive Road View MT4063 rejestrator samochodowy Full HD


Media-Tech U-Drive Road View MT4063 kamera samochodowa samochodowy Full HD

Specyfikacja

W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

janusz44

szybka wysyłka polecam!

trafalala

bardzo porządny produkt! polecam