Powystawowy router LTE sim wifi ZTE MF286 300Mb/s

399,99 zł
Sprawdzam raty...
szt.

Kup w ciągu 06:54:26
a wyślemy dzisiaj.

Dostępność:
na wyczerpaniu
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 9 recenzji)
Kod produktu:
ZTE MF286
Producent:
ZTE
ZTE MF286 to router stacjonarny LTE kategorii 6, który zapewnia najszybszy dostęp do Internetu w domu lub firmie.
 
ZTE MF286 to router stacjonarny LTE
 
Szybko po Internet
LTE gwarantuje największą szybkość przesyłu danych spośród masowo dostępnych technologii bezprzewodowych. W stacjonarnym routerze ZTE MF286, dzięki najnowocześniejszej technice agregacji dwóch pasm (kategoria 6), możliwe jest odbieranie danych z prędkością do 300 Mb/s i ich wysyłanie z prędkością do 50 Mb/s. Dodatkowo otrzymujemy komplet złącz - 4 złącza sieci LAN, port USB, 2 złącza telefonu analogowego, 2 złącza zewnętrznych anten.
 
UWAGA: Produkt powystawowy. Był oglądany przez kupujących i testowany. Na obudowie mogą znajdować się mikro ryski. Opakowanie zastępcze. W zestawie z routerem kabel sieciowy i zasilacz. Nie posiada baterii ani dokumentacji. Baterie należy dokupić osobno, albo używać routera podłączonego na stałe do prądu.
 
Router LTE z wifi
 
Szybki jak błyskawica
Router MF286 wykorzystuje technologię łączenia 2 pasm LTE (kategoria 6), dzięki czemu może zaoferować dwukrotnie szybszą transmisję danych niż standardowe routery LTE. Dodatkowo dla zaawansowanych użytkowników dodano funkcję wybory pasma pracy, co pozwala na lepszą współpracę z antenami zewnętrznymi w obszarach o słabszym zasięgu.
 
Wydajność i stabilność
Aby móc bez ograniczeń korzystać z szybkiej transmisji danych LTE (do 300Mb/s) konieczny jest wydajny procesor, który będzie w stanie przetworzyć wszystkie dane bez opóźnień....i router MF286 w pełni spełnia te oczekiwania. Wysokowydajny procesor Cortex-A7 firmy Qualcomm posiada odpowiedni zapas mocy obliczeniowej a specjalnie zaprojektowana obudowa pozwala odprowadzić nadmiar ciepła wydzielanego w urządzeniu, pozwalając na stabilną pracę.
 
Wszechstronna komunikacja
Szeroka gama dostępnych złącz oraz standardów Wi-Fi pozwala na bezproblemowe połączenie z praktycznie każdym urządzeniem a może ich być nawet do 36 jednocześnie (32 po Wi-Fi). Będąc jednocześnie jednym z najnowocześniejszych routerów LTE na rynku zapewnia pełne wsparcie dla łączności w standardzie IPv6.
 
ZTE MF286 z gniazdami antenowymi
 
Sieć
Transmisja danych:
LTE FDD (Kategoria 6): 300Mb/s / 50Mb/s
LTE TDD (Kategoria 6): 220Mb/s / 10+Mb/s
LTE 4 *2 MIMO
HSPA+ (Kategoria 24) 42Mb/s / (Kategoria 6) 5.76Mb/s
WCDMA CS 64kb/s / 64kb/s
WCDMA PS 384kb/ s / 384kb/s
EDGE Multi-slot Class 12
GPRS Multi-slot Class 10
 
Wymiary:
Wymiary 180 x 170 x 30 mm
Waga528 g (z baterią)
 
Diody led:
Zasilania
Wskaźniki Wi-Fi/WPS
Statusu połączenia linii analogowej
Statusu transmisji danych 3G/LTE
Poziomu naładowania baterii (baterii brak w zestawie)
Wskaźnik siły sygnału sieci komórkowej
 
Pamięć:
Wejście na kartę pamięci
 
Łączność:
Wyjście na antenę zewnętrzną: Tak, dwa złącza
Protokół WIFI: 802.11 a/b/g/n/ac, MIMO 5GHz 2T2R + 2.4GHz 3T3R
USB: USB 2.0 U-disk (możliwość podłączenia pamięci masowej jako zasobu sieciowego)
Pozostałe: Wejście na kartę SIM, 4 wejścia LAN (RJ45 - 10BaseT/100BaseTX z Auto-MDIX IEEE 802.3;1000Base-T), port LAN1 z funkcją WAN, 2 wejścia na port telefoniczny (RJ11 - telefon / faks)
 
Strona administracyjna WWW, pełna możliwość zarządzania routerem za pomocą przeglądarki WWW z poziomu komputera lub urządzenia mobilnego.
 
UWAGA: Produkt powystawowy. Był oglądany przez kupujących i testowany. Na obudowie mogą znajdować się mikro ryski. Opakowanie zastępcze. W zestawie z routerem kabel sieciowy i zasilacz. Nie posiada baterii ani dokumentacji. Baterie należy dokupić osobno, albo używać routera podłączonego na stałe do prądu.
 
Poniżej zdjęcie real sprzedawanego zestawu:
 
Powystawowy ZTE MF286 zdjęcie real

Specyfikacja

W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

Rufus

Router działa jak należy. Ktoś wie jak podłączyć zwykł telefon analogowy w T-Mobile?

Paweł

Router mam dopiero od kilku dni. Na razie wszystko gra.

Pseusonim

Wielki plus za wbudowaną baterię działającą w trybie UPS - wystarcza na ok 3h w sytuacjach awaryjnych. Używam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony - sprzęt godny polecenia, szczególnie w tak atrakcyjnej cenie. Nie znajdzie się niczego innego tak tanio - super okazja