Osuszacz powietrza Dedra DA-R010 Pochłaniacz wilgoci

668,99 zł
Sprawdzam raty...
szt.

Kup w ciągu 04:21:16
a wyślemy dzisiaj.

Dostępność:
na wyczerpaniu
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 37 recenzji)
Kod produktu:
DA-R010
Producent:
Dedra

Osuszacz powietrza Dedra DA-R010 widok ogólny

Zbyt wysoka wilgotność to problem, który spędza sen z powiek wielu ludziom. Nikt z nas nie lubi pleśni, grzybów i przykrych zapachów

Osuszacz powietrza Dedra DA-R010 w opakowaniu fabrycznym

Pożeracz wilgoci -czy to urządzenie jest ci potrzebne?

Osuszacz powietrza jest przydatny w każdym wnętrzu. To nie tylko broń w walce z istniejąca już wilgocią, ale i walka na froncie suszenia prania czy gotowania, podczas tych czynności także wzrasta wilgoć w naszych mieszkaniach. Zbyt wysoka wilgotność, to mnóstwo potencjalnych zagrożeń Wilgotne ściany mogą być przyczyną zwiększonych kosztów ogrzewania, nieprzyjemnego zapachu, wilgotnej i brzydko pachnącej odzieży w szafie, szybciej psującego się jedzenia, większe zagrożenie rozwojem insektów, no i końcu mogą być przyczyną powstawania grzybów i pleśni. A jak wszyscy wiemy grzyby i pleśń wpływają negatywnie na nasze zdrowie, wywołują alergie i często są przyczyną astmy zwłaszcza u dzieci.

Wymiary pochłaniacza wilgoci Dedra DA-R010

Jak działa osuszacz powietrza?

To urządzenie, które skrapla parę wodną i odprowadza ją w postaci pary wodnej do specjalnego zbiornika. Niektóre modele oferują dwie możliwości odpływu wody: do zbiornika lub przez rurkę na zewnątrz i taką właśnie możliwość daje Dedra w swoim osuszaczu DA-R010. Jedyne, co musimy robić w trakcie użytkowania tego sprzętu jest czyszczenie filtra powietrza i opróżnianie zbiornika na wodę, kiedy ten jest pełen. Osuszacz pochłania 10l wody na dobę.

Pochłaniacz wilgoci Dedra DA-R010

Jest nieduży gabarytowo a wysuszy pomieszczenie do 20 m². Optymalna dla człowieka wilgotność powietrza to-40-60% ten sprzęt daje nam możliwość automatycznego utrzymywania docelowej wilgotności. Posiada łatwy do wyjmowania i czyszczenia filtr.

Wszechstronne zastosowanie pochłaniacza wilgoci Dedra DA-R010


Pochłaniacz wilgoci, osuszacz powietrza Dedra

 

Specyfikacja

Pojemność zbiornika: 1,8 L
Tryb pracy:tryb intensywne osuszanie ,tryb nocny cicha praca
Wyłączanie:Automatyczne wyłączanie przy pełnym zbiorniku
Wilgotność powietrza:Automatyczne utrzymywanie docelowej wilgotności powietrza
Zegar:24H

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.

Do tego produktu pasują również: