Oczyszczacz powietrza Camry CR 7960 z funkcją jonizacji

528,99 zł
Sprawdzam raty 0%...
szt.

Kup dzisiaj, a wyślemy jutro.

Dostępność:
na wyczerpaniu
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 14 recenzji)
Kod produktu:
CR 7960
Producent:
Camry

Oczyszczacz powietrza Camry CR 7960 z jonizatorem widok z przodu
Całe dnie spędzamy w pomieszczaniach, skupieni na pracy i obowiązkach domowych, nie zawracamy sobie głowy tym, jakim powietrzem właśnie oddychamy.
Oczyszczacz powietrza Camry CR 7960 w opakowaniu producenta

Czy potrzebujesz oczyszczacza powietrza? Zastanówmy się razem.


W naszych miejscach pracy i mieszkaniach, w powietrzu unoszą się nie tylko roztocza, kurz, bakterie, ale także wirusy. A to wszystko powoduje suchość w gardle, kaszel, katar, bóle głowy a nawet problemy ze snem. Wszystkie urządzenia elektryczne, które nas otaczają wytwarzają jony dodatnie a te przyciągają do siebie jak magnes wszystkie zanieczyszczenia i utrzymują w powietrzu zarodki grzybów, pleśni i przeróżne alergeny. Oczyszczacz powietrza Camry to połączenie 3 filtrów, które chronią przed szkodliwym działaniem mikroorganizmów, pyłów i bakterii, które dostają się do naszych płuc podczas oddychania.

Trzy stopnie filtracji oczyszczacza powietrza Camry CR 7960

Oczyszczacz i jonizator w jednym Camry CR 7960

Dzięki wbudowanym czujnikom sam dostosowuje się wykrytego zanieczyszczenia. Natomiast 4 tryby ręczne pozwolą nam na ustawienie np. cichego trybu nocnego. Wbudowany wyłącznik czasowy pozwoli ci zapomnieć o tym, że urządzenie należy wyłączyć. Oczyszczacz Camry waży zaledwie 4,5kg, więc każdy da radę przestawić go w wybrane miejsce. Jest bardzo łatwy do czyszczenia.

Nowoczesny wygląd Camry CR 7960

Camry CR 7960 to urządzenie, które filtruje powietrze 170m³/h. 3 filtry, działają zgodnie dla poprawy, jakości powietrza wokół ciebie.
1 stopień to oczyszczenie powietrza z większych cząstek kurzu
2 stopień to filtr węglowy, który skutecznie zwalcza substancje chemiczne a przy okazji niweluje przykre zapachy
3 stopień-ten wychwytuje wszystkie mikrocząsteczki, latające komórki pleśni, roztoczy i innych alergenów

Panel sterowniczy oczyszczacza powietrza Camry CR 7960

Oczyszczacz powietrza czy jonizator?


Camry CR 7960 to dwa w jednym. Oczyszczacz i jonizator. Spytacie, po co jonizator? Żeby mniej bakterii fruwało wokół nas trzeba najonizować powietrze. Jonizator produkuje jony ujemne, a te nasycają powietrze i powodują, że te wszystkie latające świństwa zamiast do naszych płuc opadają na ziemię. Ten domowy oczyszczacz i jonizator w jednym przydaje się zwłaszcza tam gdzie powietrze jest zanieczyszczone smogiem, dla osób uczulonych, dla tych, którzy często chorują, dla palaczy i dla posiadaczy zwierząt. Ale przy rosnących problemach z zanieczyszczonym powietrzem przyda się każdemu z nas, nawet tym, którzy do tej pory nie wiedzieli, co to alergie. Jak to mówią: ”Lepiej zapobiegać niż leczyć”


Oddychaj czystym powietrzem z Camry CR 7960
Wymienne filtry do oczyszczacza powietrza z Camry CR 7960
 

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.