Filtr LTE masztowy ceramiczny Terra LF004

Produkt wycofany ze sprzedaży

Dostępność:
wycofany z oferty
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 0 recenzji)
Kod produktu:
LF004
Producent:
Terra
 
Terra LF004 Filtr LTE

Filtr LF004 Terra stosowany jest w instalacjach telewizyjnych - montowany na maszcie zaraz za zestawem antenowym. Służy do filtrowania niepożądanych sygnałów w paśmie 800MHz (częstotliwości 791- 862 MHz) przeznaczonym na realizację usług transmisji danych (LTE) w sieciach telefonii komórkowej. Element jest szczególnie zalecany dla instalacji wykorzystujących szerokopasmowe wzmacniacze obejmujące pełne pasmo UHF (do częstotliwości 862MHz). W tego typu instalacjach, zakłócenia będące wynikiem odbioru niepożądanych sygnałów mogą skutecznie uniemożliwić odbiór naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.

Terra LF004 opakowanie

Filtr cechuje solidna jakość wykonania oraz doskonałe parametry decydujące o tym, że tłumione są faktycznie wyłącznie sygnały niepożądane. Sygnał telewizji naziemnej tłumiony jest w stopniu minimalnym. Element wyposażony został w przejście stałoprądowe (24V/100mA max). Można go więc stosować w instalacjach z antenami wyposażonymi we wzmacniacze.
 
Terra filtry lte

Filtr LF004 Terra jest najwyższej jakości filtrem ceramicznym. Od innych, podobnych, dostępnych na rynku rozwiązań odróżnia go bliska ideałowi charakterystyka częstotliwościowa. W związku z tym, że kanał "downlink" dla LTE znajduje się zaledwie 1MHz od granicy pasma DVB-T, wykorzystanie do jego stłumienia filtra ceramicznego może być jedynym rozwiązaniem. Filtr Terra polecany jest do filtracji sygnałów > 790MHz w instalacjach zbiorczych, w których nie zastosowano wzmacniaczy kanałowych.

Terra LF004 filtr lte zewnetrzny

Cechy wyróżniające:
- tłumienie sygnałów LTE (pasmo > 790MHz)
- bardzo strome zbocze charakterystyki tłumienia w pobliżu kanału 60
- montaż na maszcie
- przejście prądowe (maks. 24 V/100 mA)

Terra LF004 tłumienie sygnałów LTEOpinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.

Do tego produktu pasują również: