Vordon HT-869V2 iOS Android Nawigacja GPS mikrofon

899,00 zł
Sprawdzam raty...
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 2 recenzji)
Kod produktu:
HT-869V2
Producent:
Vordon
 
Vordon HT-869V2

Radioodtwarzacz wyposażony jest w dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7” i rozdzielczości 800x480 pikseli, wejście miniUSB oraz microSD na nośniki danych, moduł GPS z zainstalowaną mapą Europy MapFactor Navigator. Radio posiada między innymi wejście na kamerę cofania. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu, zamontowano moduł Bluetooth, który umożliwia prowadzenie rozmów bez konieczności odrywania rąk od kierownicy. Moduł obsługuje między innymi protokół A2DP, który pozwala na transmisję plików muzycznych z podłączonego smartfona. Poprzez połączenie smartfona z radiem kablem USB, radio aktywuje funkcję MirrorLink - która kopiuje ekran smartfona, na radioodtwarzacz. Urządzenie posiada moduł który pozwala podłączać telefony z systemem IOS które jest świetnym rozwiązaniem dla posiadaczy iPhone czy innych urządzeń Apple. Obsługuje również Androida.
 
Radioodtwarzacz Vordon HT-869V2

Podświetlenie klawiszy + tryb podświetlenia nocnego pojawia się po +12V na kablu ILL (illumination)..

Multimedialny Radioodtwarzacz Vordon

Nawigacja - Mapa Europy
W zestawie karta z zainstalowaną nawigacją MapFactor Navigator. Jedna z najbardziej szczegółowych map Polski i Europy. Mapy opierają się na serwisie OpenStreetMap.  W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie prędkości. Bezpłatna dożywotnia aktualizacja. Asystent pasa ruchu wyraźnie wskazuje pas ruchu, który należy zająć przy dojeździe do skrzyżowania, aby nie ominąć skrętu.

Vordon HT-869V2 Nawigacja GPS

Bluetooth
Radio posiada wbudowany Bluetooth, co pozwala na prowadzenie rozmów podczas jazdy samochodem. Dźwięk z telefonu będzie słyszany w głośnikach, natomiast zewnętrzny mikrofon dołączony do zestawu pozwoli na prowadzenie rozmowy bez odrywania rąk od kierownicy. Urządzenie synchronizuje książkę telefoniczną z telefonem, zapamiętuje historię połączeń, oraz posiada funkcję automatycznego odbierania połączeń. Po pierwszym sparowaniu smartfona, urządzenie automatycznie łączy się z telefonem. Protokół A2DP pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z telefonu.

Vordon HT-869V2 z bluetooth

Odtwarzacz muzyki
Urządzenie posiada zintegrowany odtwarzacz audio, umożliwiający odtwarzanie muzyki np. z karty microSD oraz możliwość współpracowania z innymi urządzeniami przez połączenie Bluetooth. Urządzenie obsługuje m. in. MP3 / WMA / WAV / APE / AAC oraz FLAC, który jest kodekiem umożliwiającym bezstratną kompresję cyfrowego dźwięku. W przeciwieństwie do innych kodeków, nie usuwa żadnych danych ze strumienia audio, pozostawiając dźwięk wierny oryginałowi. 10-pasmowy korektor umożliwia dostosowanie brzmienia do własnych preferencji lub wybranie z predefiniowanych trybów Flat, Pop, Rock, Jazz, Klasyczny.

Odtwarzacz muzyki, microlink

MirroLink
Dzięki tej funkcji na ekranie radia można zobaczyć zdublowany pulpit z telefonu, a przy okazji podładować jego baterię ! Model ten jest rozbudowany o moduł IOS który pozwala podłączyć również telefony marki Apple.

Vordon HT-869V2 z funkcją kamery cofania

Kamera cofania
Opcjonalna kamera cofania przekaże Ci obraz z szerokokątnego obiektywu wprost na ekran Twojej jednostki głównej ułatwiając manewrowanie w trudnych sytuacjach (brak kamery w zestawie). Ponadto: możesz jednocześnie słuchać komunikatów w nawigacji i muzyki!

Vordon HT-869V2 z pilotem

Ustaw poziom głośności muzyki i ustal jak głośny ma być głos lektora nawigacyjnego. Zminimalizuj okno, przełącz piosenkę i potem znowu powróć do programu nawigacyjnego. Słuchaj tylko komend nawigacyjnych nie mając na ekranie mapy tylko np. panel radia czy odtwarzacza. Wyszukaj osobę, do której chcesz zadzwonić z listy kontaktów - połącz przyjemne z pożytecznym !

Opakowanie Vordon HT-869V2

W zestawie:
- radioodtwarzacz HT-869V2 / IOS / Android
- karta microSD 8GB z zainstalowaną nawigacją Map Factor Navigator (mapa Europy)
- pilot zdalnego sterowania
- antena GPS
- kabel miniUSB-USB
- kość ze złączami cinch
- instrukcja w języku polskim
- śrubki montażowe
- ramka montażowa
- kieszeń montażowa
- zewnętrzny mikrofon
- fv lub paragon (podstawa gwarancji)

W zestawie HT-869V2

Parametry techniczne Vordon HT-869V2

Przód radia Vordon HT-869V2

Tył radia Vordon HT-869V2

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.