Wzmacniacz GSM (repeater) SIGNAL GSM-305

1579,99 zł
Sprawdzam raty...
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 4 recenzji)
Kod produktu:
6250
Producent:
Signal
 
Repeater Signal GSM-305 służy do wzmocnienia sygnału GSM i wprowadzeniu go do wewnątrz pomieszczeń. Urządzenie doskonale nadaję się do miejsc gdzie sygnał GSM jest na tyle słaby, że prowadzenie rozmów przez telefon komórkowy jest niemożliwy. Przykładem może być miejsce położone daleko od nadajnika lub budynek z grubymi murami, piwnicami użytkowymi (kawiarnie) lub nowoczesnymi oknami których szyby kryte są związkami metalicznymi.

Wzmacniacz GSM (repeater) SIGNAL GSM-305

Wzmacniacz (repeater) SIGNAL GSM-305 jest pierwszym urządzeniem konsumenckim wzmacniającym pełny zakres GSM+EGSM, spełniającym wymogi normy ETSI 300 609-4 i posiadającym opartą na niej deklarację CE. Certyfikat wydano na podstawie badań przeprowadzonych w Instytucie Łączności w Warszawie.

Cechy wyróżniające:
- Urządzenie przeznaczone dla telefonów GSM (GSM+EGSM) pracuje w paśmie 880-960MHz,
- Urządzenie spełnia normę ETSI 300 609-4 wymaganą dla tego typu urządzeń,
- AGC (ALC) Automatyczna kontrola zysku,
- MGC- Manualna kontrola zysku,
- Wzmocnienie sygnału odpowiednie do deklarowanego zasięgu,
- Powierzchnia pokrycia wewnątrz budynku do 300 m2,
- Łatwy montaż (Plug and Play),
- W komplecie nie znajduje się antena zewnętrzna, użytkownik sam dokonuje wyboru w zależności od poziomu sygnału.
 

Produkt ten rozwiązuje problem w hotelach, pensjonatach, domach i w wielu innych miejscach gdzie sygnał sieci GSM jest słaby przez co rozmowa bądź połączenie z internetem jest niemożliwe.

Wzmacniacz GSM (repeater) SIGNAL GSM-305

Ważne funkcje:
Nowe pasmo: Repeater GSM wzmacnia pasmo GSM oraz nowe pasmo EGSM wprowadzone w celu zwiększenia liczby operatorów. Pasmo, które wzmacnia urządzenie to 880-915, 925-960 MHz.
Funkcja ALC: Automatyczna kontrola zysku, umożliwia regulację zysku w granicach do 20dBm. Tzn. w przypadku zbyt silnego sygnału na wejściu urządzenia, odpowiedni mechanizm "stłumi" sygnał.
Regulowane tłumienie na wejściu: Funkcja umożliwia manualne tłumienie sygnału na wejściu w celu dostosowania siły sygnału do wartości dopuszczalnej przez wzmacniacz.

Wzmacniacz GSM (repeater) SIGNAL GSM-305

Instalacja Repeatera Signal GSM-305:
- wybrać miejsce na zewnątrz budynku gdzie odbieramy sygnał GSM (pasmo 900 MHz)
- zewnętrzną antenę (brak w zestawie) ustawić w kierunku nadajnika GSM
- wybrać takie miejsce instalacji wzmacniacza wewnątrz budynku aby antena wewnętrzna została zainstalowana w miarę centralnie w obszarze który ma pokryć zasięgiem
- sprawdzić czy odległość od miejsca instalacji anteny zewnętrznej do miejsca instalacji anteny wewnętrznej jest większa niż 10m
- zamontować repeater GSM-305 z dala od źródeł ciepła zapewniając odpowiednie chłodzenie urządzenia
- sprawdzić poprawność połączeń przewodu z anteną i i wzmacniaczem(gniazda anteny zewnętrznej i wewnętrznej są odpowiednio oznaczone)
- włączyć zasilacz do gniazda 230 V AC

Wzmacniacz GSM (repeater) SIGNAL GSM-305

Repeater Signal GSM-305 jest podłączany zarówno do anteny zewnętrznej jak i wewnętrznej przewodami (anteny z przewodami trzeba dokupić osobno). Dlatego łatwo jest dobrać miejsce instalacji gdzie konieczne jest doprowadzenie napięcia 230 VAC.

Wzmacniacz GSM (repeater) SIGNAL GSM-305

Europejskie Laboratorium "Instytutu Łączności" w Warszawie potwierdziło zgodność z normami UE. Badanie przeprowadzone w listopadzie 2010 roku przez Centralne Laboratorium Badań Technicznych na zlecenie Urzędu Komunikacji Elektronicznej potwierdziło że SIGNAL model GSM-305, spełnia wymagania normy PN-ETSI EN 300 609-4 v.8.0.2:2005 w zakresie: emisji niepożądanych, tłumienia intermodulacji, wzmocnienia pozapasmowego.

Wzmacniacz GSM (repeater) SIGNAL GSM-305

W skład zestawu wchodzi:
- Repeater GSM,
- Specjalna przystawka do mocowania wzmacniacza,
- Instrukcja obsługi (PL oraz EN),
- Zasilacz.

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.

Do tego produktu pasują również: