Duża szafa tekstylna na ubrania M19 164x133x43

75,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 51 recenzji)
Kod produktu:
M19
Producent:
Import

To także jest mebel

Duża szafa tekstylna na ubrania M19

Zalety szafy tekstylnej

Taka szafa to mebel, ale można ją nazwać także gadżetem użytkowym. Na całość takiego mebla składają się rutki tworzące stelaż i nakładany na niego materiał. Takie szafy to idealne rozwiązanie na zaoszczędzenie pieniędzy, świetny mebel dla wszystkich tych, którzy często zmieniają miejsce zamieszkania, dla tych wynajmujących lokum, dla podróżujących i dla tych z dużą garderobą. To wspaniała alternatywa dla dużych i ciężkich szaf. Taką tekstylną szafę w minutę złożysz i rozłożysz. Szafy tekstylne mają przeważnie drążek do zawieszania wieszaków oraz półki na buty lub inne tekstylia.

  Wszystkie zdjęcia w opisie, są zrobionymi przez nas zdjęciami real sprzedawanej szafy.


Szafa materiałowa 164x133x43

Na co zwrócić uwagę w szafie tekstylnej?

Używając takiej szafy tekstylnej zachowajmy zdrowy rozsadek przy zapełnianiu jej, pamiętajmy, że nie jest to mebel standardowy wytrzymujący spore obciążenia. Rozmieszczając w niej odzież czy inne tekstylia nie przeciążajmy nimi materiałowych półek. Przy zakupie szafy materiałowej zwróćmy uwagę na jej solidność, stabilność oraz rozmiar. Nie zawsze potrzebujemy dużej i wysokiej szafy czasami wystarczy węższa, taka pojedyncza szafa.

Szafa z materiału duza

Prezentujemy szafę dość sporą, o wysokości 164 centymetrów. Szafa posiada trzy przegrody z głównym zapięciem na dwa zamki. Sześć półek spokojnie wystarczy na schowanie dość dużej porcji tekstylii. Kolor szafy to głęboki granat.
 

Opinie klientów

Agnieszka1897

super dla mnie na 1000% na tak

Seba

polecam duża i nie ma problemu z rozłożeniem

reks

polecam