OPTICUM XS65 TWIN Tuner SAT Dekoder 2 Głowice 80057

136,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 17 recenzji)
Kod produktu:
80057
Producent:
Opticum
 
 
Wyposażony w najnowszej generacji procesor, pozwalający na odbieranie zarówno płatnych jak i darmowych programów telewizji satelitarnej. Urządzenie posiada dwie głowice satelitarne, dzięki czemu możliwe jest podłączenie dwóch anten, co zwiększa ilość odbieranych kanałów. W przypadku podłączenia sygnału z jednej anteny za pomocą konwertera, możliwe jest jednoczesne oglądanie i nagrywanie dwóch różnych kanałów. Najwyższa jakość obrazu i dźwięku uzyskana została dzięki zastosowaniu najnowszej technologii FULL HD 1080p.
 
OPTICUM XS65 TWIN

Wyposażenie odbiornika w funkcję EASY FIND pozwala na idealne ustawienie czaszy anteny satelitarnej bez konieczności korzystania z kompasu, innych urządzeń, czy pomocy innych osób. Aby skorzystać z funkcji, konieczne jest zastosowanie specjalnego konwertera LNB (urządzenie na końcu ramienia anteny), który pozwala określić moc sygnału satelitarnego poprzez odpowiednie wskazania diody (żółta – sygnał słaby, mrugająca zielona – sygnał bliski silnego, zielona – sygnał najmocniejszy). Ten prosty sposób nakierowania anteny pozwala na każdorazowe uzyskanie najlepszego możliwego odbioru sygnału telewizyjnego.
 
OPTICUM XS65 TWIN

Funkcja PVR Ready umożliwia zatrzymywanie obrazu na żywo oraz nagrywanie na dysku podłączonego do szybkiego złącza USB 2.0. Dekoder posiada wbudowane, cyfrowe złącze audio, które podłączone do zestawu kina domowego pozwoli na uzyskanie krystalicznie czystego dźwięku w jakości Dolby Digital Plus. Do najistotniejszych zalet serii XS65 należą obecność złącza internetowego, które umożliwia aktualizację oprogramowania, możliwość odbioru radia internetowego oraz serwisu pogodowego, sterowanie dekoderem za pomocą smartfona z Systemem Android.
 
OPTICUM XS65 TWIN

OPTICUM XS65 TWIN

- W pełni kompatybilny z SD / HD.
- Wbudowany czytnik kart CONAX
- Rozdzielczość wideo FULL HD 1080p, 1080i, 720p, 576p, 576i, 480p, 480i.
- MPEG4 / H.264 dekoder sprzętowy.
- Obsługiwane proporcje ekranu 4:3, 16:9.
- Wielojęzyczny przewodnik po kanałach.
- Automatyczne przechodzenie w tryb czuwania.
- 2x USB 2.0.
- Szybkie przełączanie kanałów.
- Tworzenie i edycja własnych list kanałów.
- Obsługa telegazety.
- Wielojęzyczne menu.
 
OPTICUM XS65 TWIN

Strona producenta - KLIKNIJ TU 
OPTICUM XS65 TWIN

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.