Odkurzacz do popiołu Powermat PM-ESP-1650 Separator

149,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 124 recenzji)
Kod produktu:
PM-ESP-1650
Producent:
Powermat

Odkurzacz do popiołu Powermat PM-ESP-1650

Elektryczny separator popiołu PM-ESP-1650 marki Powermat to urządzenie o bardzo mocnym silniku 1650W i odpowiednim jego zabezpieczeniu filtrem HEPA. Urządzenie służy do odkurzania popiołu z różnego rodzaju pieców, kominów oraz trudnodostępnych miejsc w których gromadzi się pył. Urządzenie wyposażone jest w żaroodporną aluminiową rurkę do zaciągania pyłu, żaroodporny zbiornik, giętki wąż wykonany z bardzo trwałego materiału wypełnionego metalową, spiralną i żaroodporną konstrukcją, Odkurzacz posiada wygodny uchwyt do przenoszenia oraz filtr HEPA, który zabezpieczy możliwość wentylowania wciąganego pyłu lub kurzu.

Odkurzacz do popiołu Powermat PM-ESP-1650

Na wyposażeniu w modelu PM-ESP-1650 znajduje się dodatkowy filtr z płótna, który przedłuża żywotność silnika oraz jako pierwszy spotyka się z pyłem i blokuje go na tym poziomie w taki sposób, że HEPA pozostaje dłużej czysty. Takim sposobem zużywa się również o wiele wolniej. Separator wraz z jednostką silnikową o mocy 1650W posiada otwór wylotowy powietrza (funkcja dmuchawy), który wykorzystany może być do przedmuchiwania filtrów bądź zbiornika na zewnątrz pomieszczenia.

Odkurzacz do popiołu Powermat PM-ESP-1650Odkurzacz do popiołu Powermat PM-ESP-1650

PODWÓJNA FILTRACJA
Dzięki zastosowaniu filtra HEPA oraz filtra materiałowego zwiększa się żywotność silnika. Filtr workowy odporny na temperaturę popiołu zabezpiecza wstępnie filtr HEPA w taki sposób, że dłużej pozostaje on czysty.

Odkurzacz do popiołu Powermat PM-ESP-1650

DUŻY ZBIORNIK
Żaroodporny zbiornik wykonany ze stali nierdzewnej o pojemności 20l pozwala na pracę bez częstego opróżniania popiołu.

Odkurzacz do popiołu Powermat PM-ESP-1650

FUNKCJA DMUCHAWY
Separator został wyposażony w gniazdo dmuchawy zabezpieczone filtrem gąbkowy.

Odkurzacz do popiołu Powermat PM-ESP-1650

WYPOSAŻENIE
Filtr HEPA
2x Filtr workowy
wąż ssący 2,5m
końcówka okrągła 23 cm
końcówka płaska 19,5 cm
 
Odkurzacz do popiołu Powermat PM-ESP-1650

Opinie klientów

Marek

Nie mam zastrzeżeń. Sprzęt dostarczony sprawnie, a odkurzacz jest ok.

Katarzyna

Odkurzacz do pieca super, wysyłka ekspresowa, polecam

ELŻBIETA

Odkurzacz do popiołu super sprzęt. Nie ma kurzu przy sprzątaniu po opróznieniu pieca z popiołu. Polecam . Sprzet dostarczony szybko i dobrze zapakowany.

Bart

Polecam sprzedającego. Towar szybko dostarczony i zgodny z opisem. Co do samego odkurzacza to spełnia swoje zadanie w 100%. Trochę szybko zapycha się filtr płócienny. A tak poza tym warty polecenia dla osób posiadających kominki i nie tylko.