Szlifierka do gipsu, gładzi, tynku z workiem. Powermat PM-DG-1400L

286,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 143 recenzji)
Kod produktu:
PM-DG-1400L
Producent:
Powermat
Szlifowanie gipsu to ciężkie zajęcie

Szlifierka do gipsu Powermat PM-DG-1400L

Kupujemy najlepszą szlifierkę do tynku

Gips może i nie jest bardzo twardy, ale podczas jego szlifowania powstają takie ilości pyłu, że ciężko się go pozbyć a i robotę to znacznie utrudnia. Dlatego dobrze jest się zaopatrzyć w wysokiej jakości i wytrzymałe narzędzie, które będzie w stanie wykonać tę robotę szybko i bezawaryjnie. I tu powstaje pytanie, jaka szlifierka do gipsu okaże się najlepsza? Najlepsza szlifierka to na pewno ta, która zapewni nam szlifowanie bezpyłowe.

Szlifierka do gipsu Powermat PM-DG-1400L

Powermat PM-DG-1400L to taka szlifierka, która zadowoli każdego fachowca. To komfortowa z mechanizmem odsysania pyłu szlifierka. Skutecznie usunie pył gipsowy, który wszędzie osiada i którego trudno się pozbyć.

Szlifierka do gipsu Powermat PM-DG-1400L

Powermat PM-DG-1400L to jedna z lepszych szlifierek na rynku

Szlifierka bezpyłowa firmy Powermat model PM-DG-1400L przeznaczona jest do szlifowania tynków i gładzi gipsowej. Posiada krótką rękojeść i dodatkową rączkę, co umożliwia precyzyjne szlifowanie. Napęd z silnika jest przenoszony przez przekładnię, bez zbędnych linek napędowych. Szlifierka posiada podświetlenie LED wokół tarczy, co świetnie oświetla obszar roboczy. System odprowadzania pyłu jest przystosowany do pracy z odkurzaczem przemysłowym, na wyposażeniu z urządzeniem znajduje się worek zbierający pył oraz wąż, który umożliwia podłączenie do odkurzacza.

Szlifierka do gipsu Powermat PM-DG-1400L

System odpylania ma kontrolę siły ssania, a to rzadko spotykana cecha w tego typu urządzeniach. Papiery ścierne z otworami, to lepsze odprowadzanie pyłu. Funkcja regulacji obrotów silnika to lepsze dopasowanie prędkości obrotów tarczy do szlifowanego materiału.

Szlifierka do gipsu Powermat PM-DG-1400L

W urządzeniu zastosowano układ płynnego startu, dzięki temu urządzenie nie startuje od razu z pełnymi obrotami. Uchwyty szlifierki pokryte są gumową powłoką antypoślizgową, zwiększającą komfort i precyzję podczas pracy z urządzeniem.

Szlifierka do gipsu Powermat PM-DG-1400L

W zestawie:

Worek
Wąż odpylający
Papier ścierny -2x150, 2 x 180, 2x 240
Klucz imbusowy
Zapasowe szczotki
Instrukcja obsługi

Specyfikacja

W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.
Strona główna