Powermat PM-ECS-2600N Piła łańcuchowa elektryczna

219,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 45 recenzji)
Kod produktu:
PM-ECS-2600N
Producent:
Powermat

Piła elektryczna firmy Powermat posiada prosty w obsłudze system wymiany łańcucha i prowadnicy oraz napięcia łańcucha. Aby zdjąć osłonę i dostać się do łańcucha wystarczy odkręcić żółte pokrętła. Aby napiąć łańcuch, wystarczy poluzować żółte pokrętło i wewnętrzną częścią pokrętła ustawić odpowiedni naciąg łańcucha. Po poprawnym ustawieniu łańcucha dokręcić żółtą śrubę.

Piła łańcuchowa elektryczna Powermat PM-ECS-2600N

Po zdemontowaniu obudowy prowadnicy mamy dobry dostęp do elementów eksploatacyjnych jak łańcuch czy prowadnica. W prosty i szybki sposób możemy je wymienić na nowe lub wyczyścić czy naostrzyć łańcuch. Metalowe elementy naciągu łańcucha zapewniają wysoką sztywność i wytrzymałość, co zapewnia długą bezawaryjną pracę.

Piła łańcuchowa Powermat PM-ECS-2600N

Zamontowany włącznik wyposażony jest w system zabezpieczający przed przypadkowym włączeniem. Jedynie po naciśnięciu bocznego guzika można załączyć urządzenie. Dodatkowo Piła firmy Powermat posiada uchwyt na kabel, przy dolnej części obudowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu eliminujemy załamywanie się przewodu oraz ryzyko wyszarpania przewodu z obudowy podczas pracy z urządzeniem.

Powermat PM-ECS-2600N elektryczna pilarka

Pilarka łańcuchowa została wyposażona w silnik elektryczny o mocy maksymalnej aż 2600W. Tak duża moc rozpędza łańcuch do prędkości 12 m/s. Silnik w tym urządzeniu został zamontowany poprzecznie, dzięki czemu przekładnie są wytrzymalsze na uszkodzenia i przeciążenia. Dobrze wentylowany silnik z łatwością odprowadza temperaturę powstałą podczas pracy.

Powermat PM-ECS-2600N z etui

Dzięki zastosowaniu systemu samo smarowania, znanego z pilarek spalinowych, wystarczy zalać olej do zbiorniczka oleju, a system z pompką automatycznie podczas pracy poda olej na prowadnicę, co zmniejsza tarcie łańcucha o prowadnicę, w efekcie czego mniej się one zużywają. Korek posiada duże wystające bolce, które ułatwiają odkręcenie korka. Dzięki zastosowaniu grubego, izolowanego przewodu zasilającego, niwelujemy do minimum ryzyko przerwania czy załamania przewodu, a przez zastosowanie systemu mocowania przewodu w obudowie nie wyrwiemy go z obudowy podczas szarpnięcia.

Powermat PM-ECS-2600N piła elektryczna łańcuchowa

Firma Powermat w swoim produkcie zastosowała najwyższej jakości prowadnicę i łańcuch przy zachowaniu atrakcyjnej ceny produktu.

Łańcuch o skoku 3/8" i rowku 1,3mm sprawia, że jest on łatwo dostępny, a prowadnica o długości 40cm / 16" zapewnia pracę w materiale o większej średnicy.

Do zestawu dołączona jest plastikowa osłona łańcucha, zabezpieczająca go przed uszkodzeniami podczas przechowywania czy transportu oraz skaleczeniem się.

Powermat PM-ECS-2600N piła łańcuchowa na prąd


Opinie klientów

Damek

10/10 polecam

Polowiec

super polecam

robotnik

polecam super jakość !!!!

Do tego produktu pasują również: