Filtr do wody magnesowy wkład Dafi Classic Mg+ Classic MG

16,99 zł
szt.
Przewidywana dostawa: Mon, May 10 - Mon, May 10
Dostępność:
średnia ilość
Ocena:
(na podstawie 1 recenzji)
Producent:
Dafi
Kod produktu:
Classic MG / 5900950924232
Jak być zdrowszym?

Filtr Dafi

Jakie dzbanki filtrujące są najlepsze?

Dzbanków filtrujących wodę jest na rynku mnóstwo, wydaje się, że wszystkie są podobne i działają na tej samej zasadzie. Ale pomyśl, że możesz nie tylko pić czystą smaczną wodę, możesz tez od razu uzupełniać niedobory magnezu. I taką możliwość daje Ci Dafi i ich filtr magnezowy. Filtr Dafi Mg+ oczyszcza wodę i od razu wzbogaca ją w jony magnezu. Został stworzony z myślą o osobach, które chcą nie tylko polepszyć jakość wody kranowej ale i od razu uzupełnić niedobory mikroelementów.
Woda przefiltrowana przez Dafi MG+ jest najlepszą alternatywą dla wody butelkowanej. Taka woda pokrywa ponad 20% dziennego zapotrzebowania dorosłego człowieka na magnez.

Filtr Dafi Classic Mg+

Pij zdrową wodę wzbogaconą o magnez

Filtr Dafi Mg + nie tylko wzbogaca wodę o magnez spełnia także podstawową funkcję wszystkich filtrów Dafi - redukuje zawartość metali ciężkich, usuwa większość substancji dla nas niekorzystnych a które mają wpływ na smak, zapach i barwę wody. To nie jest chwyt reklamowy, laboratoryjne badania to potwierdzają, filtr Dafi Mg+ wzbogaca wodę średnio o 29,9 Mg/l cennego magnezu. Wystarczy wypić dziennie dwa litry takiej wody a zaspokoimy do 20% dziennego zapotrzebowania na ten pierwiastek - a więc zazwyczaj tyle, ile go tracimy. Musimy tylko pamiętać o jednym, filtry wzbogacające wodę o magnez, nie usuną nam twardości wody, ponieważ wzbogacenie o magnez to jednocześnie zwiększenie jej twardości. Taka woda jest najlepsza do picia bez przegotowania, gotowanie doprowadzi do osadzenia się kamienia w czajniku.

Filtr Dafi Classic Mg+

Pasujący dzbanek filtrujący: typu Classic

Filtr magnezowy do wody

Specyfikacja

Wydajność:30 dni lub ok. 100-150 l wody (w zależności od jej jakości)
W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.
Strona główna