E-Band Smart Bracelet Manta SWT101 EBB1-61261_20160129111801

114,00 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 6 recenzji)
Kod produktu:
EBB1-61261_20160129111801
Producent:
Manta

E-Band Smart Bracelet Manta SWT101

Nowoczesna bransoletka elektroniczna przeznaczoną dla fanów technologii prowadzących aktywny tryb życia. Wielofunkcyjność urządzenia i jego nowoczesny wygląd sprawią, że każdy amator sportu z chęcią zmieni swój tradycyjny zegarek na nowy Manta E-Band Smart Bracelet SWT101.

E-Band Smart Bracelet Manta SWT101

Łatwy dostęp do podstawowych funkcji telefonu (informacja o nadchodzących połączeniach i wiadomościach), zarządzanie multimediami czy zdalne wyzwolenie migawki w smartfonie pozwolą każdemu zachować większą swobodę ruchów. Dodatkowo fani sportu będą mogli kontrolować ilość spalonych kalorii czy liczbę przebytych kroków podczas treningu. Urządzenie znajdzie także nabywców wśród miłośników pływania, gdyż charakteryzuje się wodoszczelnością o klasie IP67. Dodatkowo, użytkownicy będą mogli za pomocą urządzenia monitorować nawet swój sen!

E-Band Smart Bracelet Manta SWT101

Manta Smartband SWT101 to także komfort użytkowania i stylowy wygląd. Urządzenie można łatwo połączyć z najpopularniejszymi mobilnymi systemami operacyjnymi: Android i iOS. Żywotność baterii w stanie czuwania to około 200 godzin, z kolei czas ładowania zajmuje od 3 do 4 godzin, co sprawia, że z urządzenia będzie można korzystać niemal bez przerwy. Bransoletka jest niezwykle lekka – waży 35 gram, przez co nie będzie przeszkadzała ani ciążyła na ręku. Minimalistyczny wygląd uzupełnia wyświetlacz OLED o przekątnej mniejszej niż 1 cal i nowoczesny pasek, które sprawią, że e-band z sukcesem zastąpi tradycyjne zegarki na rękę oferując w zamian o wiele więcej.

Nowy e-band firmy Manta to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i elegancji dla aktywnych fanów technologii przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Zobacz wideo - KLIKNIJ TU
E-Band Smart Bracelet Manta SWT101

E-Band Smart Bracelet Manta SWT101

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.