Ubiquiti PowerBeam M2-400 UBNT 2,4GHz 28dBm 18dBi

Produkt wycofany ze sprzedaży

Dostępność:
wycofany z oferty
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 0 recenzji)
Kod produktu:
1369_20141022154505
Producent:
Ubiquiti

Ubiquiti NanoBeam M2-400

Ubiquiti PowerBeam-M2-400 jest urządzeniem serii PowerBeam (następca urządzeń serii NanoBridge). PowerBeam-M2-400 stanowi kompletny systemem radiowym 802.11n MIMO 2x2.4GHz. Dzięki zastosowaniu ulepszonej konstrukcji skupia moc układu radiowego w węższej wiązce oraz chroni przed interferencją innych urządzeń i sieci - jest to szczególnie ważne na obszarach gdzie występuje duże zaszumienie. Wykorzystanie rozwiązania InnerFeed pozwoliło na zintegrowanie promiennika anteny z modułem radiowym i Routerem/Access Pointem. Antena charakteryzuje się zyskiem 18dBi. Urządzanie zostało wyposażone w zintegrowany moduł radiowy o mocy do 28dbm oraz jeden port Ethernet 10/100mbps Umożliwia to zestawienie bezprzewodowego połączenia na odległości przekraczające 20km i uzyskanie realnej przepustowości TCP/IP dochodzącej do 150Mbps. Urządzenie jest zasilane przez pasywne PoE (zasilacz w komplecie).

Ubiquiti NanoBeam M2-400

Ubiquiti PowerBeam-M2-400 pracuje w trybach Router lub Bridge. Interfejs WiFi wspiera tryby Access Point, Access Point WDS, Client, Client WDS. NanoBeam-M2-400 współpracuje z platformą opartą na systemie MikroTik RotuerOS.

Ubiquiti NanoBeam M2-400

Urządzenie jest zgodne z protokołem AirMax, który pozwala na wyeliminowanie problemu ukrytych stacji przez przydzielanie urządzeniom szczelin czasowych (TDMA), w których możliwa jest bezkolizyjna transmisja. Pozwala to na wykorzystanie maksimum przepustowości nawet przy dziesiątkach stacji klienckich podłączonych do Access Pointa. Dodatkowo dołączana aplikacja AirControl pozwala na centralne zarządzanie do 100 urządzeń.

Ubiquiti NanoBeam M2-400

Kupując UBNT-PBE-M2-400 otrzymujemy kompletne urządzenie, wraz z mocowaniem i zasilaczem.
 
Ubiquiti NanoBeam M2-400

Najważniejsze cechy:

Kompaktowa budowa -
radio i antena zamknięte w jednej małej obudowie.

Szybka i łatwa instalacja - w zestawie uchwyt montażowy umożliwiający instalację anteny na maszcie.
Wygodne wizowanie - dzięki zastosowaniu kulowego przegubu kadrowanie anteny jest jeszcze łatwiejsze niż w wcześniejszych wersjach anten.
Estetyka - dzięki zgrabnej obudowie urządzenie łatwiej wtapia się w tło w lokalizacji klienta.

Ubiquiti NanoBeam M2-400


 

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.
Strona główna