Półka ścienna dvd/rtv Signal DVD-213 potrójna, szkło E93703

92,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 12 recenzji)
Kod produktu:
E93703
Producent:
Signal

Półka RTV Signal 3 poziomy

Półka potrójna SIGNAL DVD-213 została zaprojektowana dla urządzeń typu DVD, tuner satelitarny. Maksymalna nośność każdej półki to 8 kg. Szklane półki wykonane są z hartowanego szkła o grubości 5 mm. Całość konstrukcji nośnej wykonana jest z aluminium, dzięki czemu cała konstrukcja półki jest lekka, ale zarazem bardzo stabilna. Półka posiada system ukrywania kabli, co poprawia estetykę wykonanej instalacji.

Położenie półek na szynie można regulować.

Półka RTV Signal 3 poziomy

Półka jest przeznaczona do montowania na ścianach których konstrukcja zapewnia odpowiednią wytrzymałość.

Jeżeli użytkownik nie potrafi określić nośności ściany na której chciałby zamontować półkę powinien zwrócić się o pomoc do firmy wykonującej profesjonalnie tego typu prace montażowe. Dostarczany zestaw jest pomyślany jako kompletny i wystarczający we wszystkich typowych przypadkach – w razie mniej typowych warunków profesjonaliści montujący tego typu sprzęt powinni zapewnić ewentualne dodatkowe elementy/środki niezbędne w określonej sytuacji.

Półka RTV Signal 3 poziomy


Półka RTV Signal 3 poziomy

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa.

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do zrozumienia procedury prawidłowego montażu półki lub co do stabilności i bezpieczeństwa jej używania należy zwrócić się o pomoc do firmy wykonującej profesjonalnie tego typu prace montażowe. Przed rozpoczęciem montażu trzeba sprawdzić kompletność zestawu i stan elementów – w razie wątpliwości co do ich prawidłowego wykonania nie należy rozpoczynać montażu. Nieprawidłowy montaż może być przyczyną uszkodzenia ciała lub sprzętu. Półki nie wolno używać do celów niezgodnych z przeznaczeniem. Producent i dystrybutor nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za nieprawidłowy montaż lub sposób użycia.

Półka RTV Signal 3 poziomy

 

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.