Klimator z pompą wodną Ravanson. Wentylator wodny KR-1011

-12,00 zł
241,99 zł
229,99 zł
szt.
Przewidywana dostawa: Mon, Aug 2 - Mon, Aug 2
Dostępność:
duża ilość
Ocena:
(na podstawie 148 recenzji)
Producent:
Ravanson
Kod produktu:
KR-1011 / 5908293516848
Nie wszędzie można ją zamontować na stałe

Klimator Ravanson KR-1011 z wbudowaną pompą wodną

Dlaczego klimatory mobilne mają takie powodzenie? 

Nie wszędzie istnieje możliwość zamontowania klimatyzacji na stałe i wtedy ratunkiem są klimatory przenośne. To doskonałe rozwiązanie podczas upalnego lata, doskonale nadają się pomieszczeń biurowych, domów czy mieszkań. Możemy je ustawić wszędzie gdzie nam najwygodniej a dzięki temu, że są tak mobilne możemy je przestawiać z miejsca na miejsce. Kiedy skończą się upalne dni klimator bez potrzeby demontażu możemy przechować aż do następnego sezonu. Klimatory mobilne Ravanson charakteryzują się wysoką wydajnością, niezwykle gustownym wyglądem, niedużymi gabarytami i niską masą, są mobilne i bardzo ciche.

Sterowanie klimatora Ravanson KR-1011

Postaw na klimator przenośny, ochłodzi Cię lepiej niż wentylator

Klimator Ravanson KR-1011 posiada funkcję oscylacji, chłodną bryzę oraz funkcję nawilżania. Klimator działa na zasadzie odparowywania wody, dzięki czemu zapewnia lepszy powiew chłodnego powietrza niż tradycyjny wentylator. Ten model na wyposażeniu posiada dodatkowo dwa wkłady chłodnicze. Użyj je, jako dodatkowy element chłodzący w szczególnie upalny dzień, a od razu poczujesz różnicę. Przepływ powietrza w urządzeniu wynosi 1200 m3/h. Klimator posiada moc 55 W i pojemnik na wodę o pojemności 5 litrów. Urządzenie wyposażone zostało w kółka do łatwego transportu.
 
Klimator, wentylator wodny Ravanson

Dodatkową funkcją klimatora Ravanson jest funkcja nawilżania i jonizacji sprawiają one, że ochłodzone powietrze nie jest suche i nie rozwijają się w nim żadne bakterie. Klimatyzator zaopatrzony jest w pompę wodną, co razem z oscylacją powietrza daje wysoką sprawność urządzenia. Funkcja zmiany nawiewu to możliwość aż trzech stopni prędkości i siły nadmuchu.Specyfikacja

Funkcja:nawilżanie-chłodna bryza
Moc:75 W
Nadmuch:3 prędkości nawiewu: wysoka/średnia/niska
Pojemność:zbiornika na wodę: 4l
Przepływ powietrza:410 m3/h
Waga:4,7 Kg
Wymiar:325x290x595 mm
Zabezpieczenia:przed przegrzaniem
Zgodność:EAN: 5908293516848
W przypadku urządzeń elektrycznych, urządzenia zaopatrzone są we wtyczkę europejską typu C, E lub F.

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.
Strona główna