Zasilacz antenowy stabiliz. z gn. F regulowany

Produkt wycofany ze sprzedaży

Dostępność:
wycofany z oferty
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 0 recenzji)
Kod produktu:
1665-330FE_20140314125621
 
 
Zasilacz stabilizowany służy do zasilania wzmacniaczy antenowych poprzez przewód współosiowy doprowadzający sygnał od wyjścia wzmacniacza do wejścia antenowego OTV. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu rozgałęźnika zasilania umieszczonego we wtyku współosiowym, w który wyposażony jest zasilacz. Zasilacz Dodatkowo wyposażony w gniazdo F
 
Zasilacz antenowy BLOW stab. z gn. F regulowany

Zasilacz przystosowany jest do pracy ciągłej. Po zamontowaniu przewodu współosiowego do rozgałęźnika i włączeniu zasilania do gniazda sieciowego może on pozostać w stanie włączonym. Poprawna praca zasilacza będzie sygnalizowana świeceniem diody kontrolnej na obudowie. w przypadku wadliwego podłączenia przewodu współosiowego do rozgałęźnika lub wyjścia wzmacniacza (zwarcie oplotu i przewodu wewnętrznego) dioda kontrolna nie świeci. Zasilacz posiada płynną regulację napięcia wyjściowego, umożliwia to zmianę wzmocnienia wzmacniacza antenowego.
 
Urządzenie posiada wbudowane gniazdo F do podłączania instalacji DVB-T
 
DANE TECHNICZNE:
Napięcie wejścia zmienne: 230V, 50Hz
Napięcie wyjściowe stale: 12V stabilizowane
Zakres regulacji napięcia: 2-12V
Maksymalny prąd obciążenia: 100mA
 
Zastrzegamy sobie prawo do wysyłki zasilaczy o nieco innym wyglądzie, zależnie od aktualnego stanu magazynowego, oczywiście z zachowaniem parametrów.
 

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.