Przekaźnik WIFI router Pentagram P 6211 P6211

93,99 zł
Dostępność:
brak informacji
Czas wysyłki:
24 godziny
Ocena:
(na podstawie 12 recenzji)
Kod produktu:
P6211
Producent:
Pentagram
Cerberus P6211 jest doskonały dla wymagających użytkowników, którzy chcą bezpiecznie i efektywnie podzielić swoje kablowe łącze internetowe, dostarczane przez operatorów takich jak: Aster, UPC, Vectra, Multimedia Polska, sieci osiedlowe i innych.

Posiada zaawansowaną technologię WISP, która pozwala na przechwytywanie sygnału z sieci Wi-Fi i ponowne jego przesyłanie przez kabel (Ethernet) i/lub Wi-Fi. Pełni funkcje takzwanej "bramy", dzieki której mozna podłączyć sieć lokalną do Internetu. Urządzenia można podłączyć do routera zarówno bezprzewodowo (Wi-Fi) jak i za pomocą kabla (RJ-45).

Dzięki wbudowanym odpowiednim zabezpieczeniom router umożliwia bezpieczne podłączenie laptopów, drukarek, konsol do gier, telefonów komórkowych i innychurządzeń. Szybka i prosta instalacja jest możliwa dzieki opcji Quick Start, którapomoże sprawnie podłączyć urządzenie z poziomu przeglądarki internetowej. Dodatkowo P6211 posiada funkcję zarządzania pasmem, która umożliwia przydzielenie konkretnej przepustowości (prędkości) pobieranych danych dla wybranego komputera czy urządzenia.


Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.