Wycieraczka samochodowa, hybrydowa Virage 650 mm, 26 cali

Nowość
18,99 zł
szt.
Przewidywana dostawa: Mon, Jun 28 - Mon, Jun 28
Dostępność:
średnia ilość
Ocena:
Producent:
Moje Auto
Kod produktu:
AKC-92-H26 / 5905694017103
Najlepszy na rynku docisk do szyby – wysoka skuteczność usuwania wody oraz zanieczyszczeń. Połączenie cichej pracy z solidną konstrukcją. Pasują do 95% modeli.
Wycieraczka samochodowa hybrydowa
Virage HYBRID to jedne z naszych najnowszych produktów, które są efektem pracy nad wycieraczkami wpisującymi się w aktualne potrzeby współczesnych klientów. Ich konstrukcja jest połączeniem wycieraczek szkieletowych z płaskimi. Charakteryzują się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, solidną budową i jednocześnie doskonałym dociskiem do szyby. Ich cicha praca przekłada się na komfort jazdy, a wysoka jakość materiałów zapewnia dłuższe użytkowanie niż w przypadku tradycyjnych modeli.
 

W tym miejscu sprzedajemy 1 sztukę, wycieraczki VIRAGE HYBRID o rozmiarze 650mm – 26"

 
 
Wycieraczki hybrydowe Moje Auto Virage HYBRID stanowią bezkompromisowe rozwiązanie. To elementy niskoprofilowe, których pióro w całości jest zasłonięte oraz zintegrowane z ramieniem. Wycieraczki hybrydowe łączą w sobie przede wszystkim zalety wycieraczek szkieletowych i bezszkieletowych. Zapewniają kierowcy cichą pracę, doskonały docisk, a także bardzo małe straty wywołane pędem powietrza podczas jazdy. Wykonane są z ocynkowanej stali szlachetnej oraz wysokiej jakości mieszanki gumy z ochronną, powłoką z teflonu. Tysiące cykli wykonanych przez pióra nie mają wpływu na utratę ich unikalnych właściwości. Sprawdzą się w każdą pogodę!

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.
Strona główna