Rejestrator video DVR dwie kamery F480 Blow

Nowość
132,99 zł
szt.
Przewidywana dostawa: Tue, May 11 - Wed, May 12
Dostępność:
na wyczerpaniu
Ocena:
Producent:
Blow
Kod produktu:
78-539 / 5900804109778
Dwukierunkowy wideorejestrator Blackbox F480 marki Blow to idealne urządzenie dla ceniących sobie wysoką jakość obrazu, przystępną cenę oraz niezawodność. W zestawie znajduje się ergonomiczny uchwyt mocujący na szybę, który zapewnia przyczepność podczas trudnych manewrów czy ubytków na drodze.
 
Samochodowy rejestrator trasy
 

Wysoka jakość za niską cenę

Mały, smukły i jakże wydajny rejestrator na pewno sprawdzi się jako zabezpieczenie trasy. Jego wysoka rozdzielczość Full HD oraz bardzo szeroki 140 stopniowy kąt widzenia sprawią, że nagrywane filmy będą wyraźne i czytelne. Urządzenie posiada wbudowany mikrofon, umożliwiający nagrywanie dźwięku najwyższej jakości. F480 uruchamia się bezpośrednio po starcie silnika. Wbudowany czujnik G-Sensor chroni zarejestrowany materiał, podczas gwałtownego hamowania, wypadku lub kolizji. Wideorejestrator wykorzystuje jedną z najbardziej wydajnych technologii kompresji obrazu - H.264. Pozwala to na nagranie filmów, które nie zajmują dużo miejsca na karcie pamięci.
 
Opakowanie rejestratora video Blow
 

Dodatkowa kamera w zestawie

W zestawie znajduję się także rejestrator przeznaczony do nagrywania wydarzeń, które mogą mieć miejsce z tyłu naszego samochodu. Tylny rejestrator może posłużyć także jako kamera cofania która uczyni wyjazd z parkingu czy innych miejsc ze słabą widocznością jeszcze bezpieczniejszym i łatwiejszym.
 

Wyższa jakość nocnych nagrań

Rejestrator posiada wbudowane diody świecące, które zdecydowanie poprawiają jakość nocnych nagrań. Dzięki nim, nocny film będzie czytelniejszy i wyraźniejszy, co z łatwością pozwoli na udokumentowanie różnego rodzaju zdarzeń drogowych. Dodatkowo model F480 posiada posiada funkcję detekcji ruchu, który w trybie czuwania wychwytuje i rejestruje przechodzącą osobę lub poruszający się przedmiot, co pozwala na optymalizację pracy urządzenia.
 
Okablowanie rejestratora Blow 78-539
 

Niezawodny w trudnych sytuacjach

Nagranie wypadku czy kolizji samochodowej może okazać się kluczowym dowodem w przypadku ustalania przyczyny i sprawcy wypadku. Tym samym zapewnia spokój nawet w najbardziej stresowych sytuacjach. Kamera Blow Blackbox posiada slot na kartę pamięci microSD aż do 32 GB oraz możliwość nagrywania w pętli, dzięki czemu nie musisz się martwić o ciągłość nagrywania - przy odpowiednim ustawieniu w przypadku braku wolnego miejsca w pamięci rejestrator zacznie nadpisywać ostatni zapisany plik. 
 

Dodatkowa funkcja

Rejestrator może także pełnić funkcję kamerki internetowej. Idealnie sprawdzi się do prowadzenia różnego rodzaju wideo konferencji dzięki wysokiej rozdzielczości obrazu - praca zdalna nie będzie już problemem. Funkcja kamerki będzie także niezwykle przydatna dla uczniów i nauczycieli do prowadzenia nauczania w formie e-learningu. Rejestrator należy podłączyć do komputera za pomocą przewodu USB-miniUSB z zasilaniem i transmisją danych oraz wybrać tryb kamery (Kamera przesyła jedynie obraz; do przesyłania dźwięku jest potrzebny oddzielny mikrofon - brak w zestawie)
 
Rejestrator Blackbox F480 Blow 78-539
 

Najważniejsze cechy rejestratora video:

- Detekcja ruchu
- G-sensor
- Wyświetlanie daty i godziny
- Ładowanie poprzez port miniUSB
- Wbudowany mikrofon i głośnik
- Wbudowany akumulator
- Możliwość wykorzystania jako kamera internetowa
- Procesor: GP2247
- Sesnor: GC1034
- Wyświetlacz: 2.4 cala LCD
- Obiektyw: szerokokątny, 140 stopni high-definition
- Rejestrator wideo/DVR: 1920x1080 Full HD 30 fps
- Wejścia: micro SDHC do 32GB, mini USB
- Kamera cofania w zestawie: tak
 

Opinie klientów

Ten produkt nie ma jeszcze dodanych opinii.
Strona główna