Netis WF2780 AC1200 Dual Band Gigabit router

£33.61
szt.

Buy within 04:02:15
and we will send today.

Availability:
running out
Shipping time:
24 hours
Rating:
(Based on 36 reviews)
Product code:
WF2780
Brand:
Netis

Netis WF2780 AC1200

The WF2780 wireless router is equipped with new generation Wi-Fi 802.11AC technology.
It offers simultaneous dual-band Wi-Fi connections with up to 300Mbps on the 2.4Ghz band + up to 867Mbps on the 5Ghz band which avoids interference and maintains stable connections, ensuring maximum Wi-Fi speed and Gigabit wired connections that are 10 times faster than conventional connections Fast Ethernet. This makes the WF2780 ideal for larger homes with many devices for faster file transfers or HD streaming.

Netis WF2780 AC1200

 - Works reliably with all 802.11a / b / g / n / ac devices
 - Simultaneous connections in the 2.4GHz 300Mbps and 5GHz 900Mbps band
 - WAN connection types include: DHCP, Static IP, PPPoE, L2TP, PPTP, Dual access (Russia PPPoE / PPTP / L2TP), WISP
 - Wireless modes: Access point (AP), Transmitter (Repeater), AP + WDS, WDS, Client
 - Multi-SSID provides up to six separate networks for guests and friends.
 - 4 high gain 5dBi antennas
 - Easy network security by pressing the WPS button
 - Intelligent bandwidth control for each computer
 - Internet access control - IP filtering, temporary domain filtering
 - Gigabit ports provide high speed network
 - Quick installation with built-in management page

Netis WF2780 AC1200

Manufacturer's website - CLICK HERE

Netis WF2780 AC1200

Netis WF2780 AC1200

Netis WF2780 AC1200

Specification

Antenna:four antennas
Band:antennas 2.4; 5 GHz
Depth:14.5 cm
Height:3.5 cm
Number of wan port:1port
Number of lan ports:4 ports
Relative humidity:max 90%
Standard:10/100 / 1000BaseT
Storage temperature:max 70 degrees Celsius
Width:15.5 cm
Working temperature:max 40 degrees Celsius
Wireless standard:802.11a / b / g / n / ac

Product reviews

Adam Kornobis

W pudełku z routerem znajduje się także zasilacz sieciowy, kabel Ethernet i instrukcja obsługi, która niestety zbyt wiele nie wnosi w obsługę urządzenia, a jedynie przeprowadza nas przez podstawowy proces konfiguracji z poziomu przeglądarki. W dziale rozwiązywania problemów znajdują się aż 2 porady – można się pocieszyć tym, że na razie sprzęt działa bez zarzutów, więc żadna pomoc techniczna nie była potrzebna… i oby tak dalej. Router wygląda może niepozornie, ale pod względem jakości nie odbiega od droższych podobnych urządzeń, więc po co przepłacać. Dobra przepustowość, bardzo dobry zasięg. No zdecydowanie warto.

Marcin Grześkowiak

Przyznam, że dotychczas byłem oddanym klientem innej znanej marki routerów, ale kiedy przydarzyła się niespodziewana awaria musiałem poszukać jakiegoś zamiennika, szybko i najlepiej w jakiejś rozsądnej cenie… Poczytałem opinie i padło na Netis. Na szczęście okazało się, że pochwały jak najbardziej były w tym przypadku uzasadnione – router zapewnia stabilne połączenie, bardzo dobry zasięg, zarówno w paśmie 2,4 i 5 GHz. Mamy tu 4 wbudowane anteny, 4 porty LAN i jeden WAN. Router sprawdza się przy jednoczesnym korzystaniu z pasma 2,4 do mniej wymagających połączeń i na 5 na przykład przy grach online, które wymagają jednak szybszego łącza i stabilnego połączenia – tutaj to mamy. Jeśli chodzi o funkcjonalność, szybkość i wygląd urządzenia to naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Taki sprzęt w takiej cenie, okazja.

Ludwik Hardyś

Bardzo ciekawa propozycja, jeśli chodzi o routery dwupasmowe. Producent obiecuje wiele i obietnic dotrzymuje, co może dziwić przy produkcie w takiej cenie. Przede wszystkim faktycznie działa bezproblemowo w standardach b/g/n/ac. Co bym zmienił? Instrukcję obsługi, bo ta dołączona przez producenta jest tak zdawkowa, że zbyt wiele się z niej nie dowiemy. A szkoda, bo router Netis naprawdę ma ciekawe zastosowania, może pełnić rolę access pointa, repeatera, bezprzewodowego mostu WDS, można też skonfigurować sieć dla gości. Dwa pasma pracy, oba sprawdzone i działają jak najbardziej dobrze, stabilnie.

Henryk K.

Jeśli ktoś szuka dobrego routera, ap, repeatera dwupasmowego to warto postawić na Netis 1200. Doskonały zasięg w całym domu, łatwa konfiguracja, więc chociaż instrukcja faktycznie do szczegółowych nie należy to w zupełności wystarczy, bo panel ustawień jest dość czytelny, myślę, że każdy powinien sobie poradzić z obsługą. Bardzo przydatna opcja tworzenia sieci dla gości, tryb WPS, funkcja WDS, czyli możliwość utworzenia mostu bezprzewodowego, 4 anteny, które skutecznie wzmacniają sygnał sieci. Mamy dość duży dom i z dostępu do sieci korzysta wiele urządzeń, ale wszystkie naprawdę ładnie pracują na obu pasmach 2,4 i 5 GHz, transmisja danych bez strat no i router bezproblemowo współpracuje z różnymi modemami.

Marek Dziadul

Powiem krótko: Netis zastąpił u mnie dwa razy droższy router, który co chwila się wieszał, gubił zasięg, wymagał regularnego resetowania, żeby w ogóle można było uzyskać dostep do sieci. Jednak w końcu „miarka się przebrala”, a skoro drogi sprzet nie dawal rady to postawiłem na tańszy router Netisa, który miał zaskakująco dobre opinie na forach. Router stoi już parę ładnych miesięcy – sieć śmiga, połączenie nie zrywa się, prędkość na odbydwu pasmach zgodna ze standardami karty. Czyli działa bez zarzutow, brawo!

Damian Chadacz

W podobnej cenie router gigabitowy z opcjami access pointa, wzmacniacza, mostu bezprzewodowego? Będzie trudno. Naprawdę polecam ten model, instrukcja naprawdę nie jest tu potrzebna, bo konfiguracja jest banalnie prosta, a mamy szybką sieć, dużą przepustowość na obydwu pasmach, standardy b/a/g/n/ac i jak na razie zero problemów w codziennym użytkowaniu.