Kategorie
Aukcje Wasserman - licytuj produkty od 1 zł

Farby ściany sufit

50 produktów
Sortuj według:
Nazwa A-Z
12
Farb w sklepach jest mnóstwo stojąc przed półką i czytając nazwy można całkowicie się pogubić. Dyspersyjne, lateksowe, dekoracyjne, tablicowe…, co to znaczy?! Nie dość, że trudno dociec, jaki to będzie kolor "skorupka jajka”, ( w końcu skorupki też mają różny kolor) to jeszcze ciężko zgadnąć, jaka farba będzie dla nas najlepsza? Postaramy się, chociaż odrobinę przybliżyć temat farb

Różne rodzaje farb

Najpowszechniejsze są farby akrylowe. Są to farby wydajne, proste do nakładania, dobrze pokrywają i bardzo szybko schną. Odmianą farb akrylowych są farby lateksowe, te są nieco droższe, ale za to bardziej trwałe. Na ścianie utworzą elastyczną powłokę, która dobrze trzyma się podłoża. Farby lateksowe są odporne na uszkodzenia i można je czyścić nawet porządnie szorując. Następną kategorię tworzą farby winylowe. Te będą idealne do wnętrz ze zwiększoną wilgotnością. Łatwo się rozprowadzają i idealnie kryją do tego bardzo szybko schną. Je także można myć. Teraz clou programu, farby ceramiczne. Ceramiczne farby są przyczepne, elastyczne i tworzą na ścianie powierzchnię idealnie gładką, cienką i twardą. W naszej ofercie znajdziecie różne kolory farb ceramicznych z firmy Dekoral. Dekoral to marka, która od ponad dwudziestu lat jest liderem rynku kolorystycznego w Polsce. To największa i najmodniejsza paleta kolorów.
 
Farba ceramiczna Home&Style
Ceramiczna farba Home&Style przeznaczona jest do malowania ścian wewnętrznych i sufitów. Do wyboru mamy 56 kolorów. Farba ceramiczna Dekoral jest hydrofobowa, czyli bardzo odporna na plamy i płynne zabrudzenia. To pierwsza na rynku farba ceramiczna o tak głębokim i matowym wykończeniu. Musimy wiedzieć, że matowa farba lepiej sprawdza się na podłożach nierównych, ponieważ idealnie maskuje drobne nierówności i niedoskonałości. W swoim składzie nie zawiera szkodliwych substancji, więc możemy ją używać nawet miejscach szczególnie "wrażliwych" takich, jak np. szpitale czy przedszkola. Farbę ceramiczną wyczyścimy nawet z takich trudno czyszczących się materii jak flamaster lub plamy z wina, które były efektem zbyt gwałtownego otwierania butelki. Farba ceramiczna oddycha i jest zarazem odporna na uderzenia i środki chemiczne.