1. Blog
Pokrowiec na iPhone - jaki wybrać?

Pokrowiec na iPhone - jaki wybrać?

Chyba nikt nie zaprzeczy, że iPhone Apple był najlepszym telefonem, który wprowadzono na rynek w 2007 roku. Wspaniały design, ekskluzywny wygląd i szeroka użyteczność tego telefonu sprawiła, że każdy pragnie mieć iPhona. A jak już go ma, to chciałby go chronić z całych sił. Pytanie – jak?

To, jak chcesz chronić swojego iPhona, jest kwestią indywidualnego wyboru. Wiele osób woli pozostawić swojego Iphona bez ochronki uważając, że każda osłonka zaburza gładkość jego powierzchni. Równie spora grupa ludzi zgadza się jednak, że dobrze jest wyposażyć iPhona w „zbroję”, która pozwoli ochronić smartphona przed szybkim zniszczeniem. Powstaje zatem pytanie, jak połączyć te dwie cechy jednym etui.

Uszkodzenia smartphonów możemy podzielić na te poważne – jak pęknięcie ekranu, czy też kosmetyczne – jak np. zadrapanie. Wybór odpowiedniego etui będzie zależał zatem od tego, przed jakim zagrożeniem chcesz ochronić swoje urządzenie.

Solidne zabezpieczenie

Modele etui przedstawione na początku naszej galerii należą do tej grupy, która zabezpiecza przed poważniejszymi uszkodzeniami. Oczywiście nie możemy zagwarantować, że wkładając telefon w magiczną ochronkę nic nie zniszczy Twojego telefonu:), ale na pewno zmniejszy ryzyko poważnych uszkodzeń.

pokrowiec iPhone

Kosmetyczne uszkodzenia

Niby drobne zagrożenia, takie jak zadrapania czy otarcia nie są bardzo groźne, jednak niszczą ładny wygląd i samopoczucie właściciela;) Pokrowce pozwalające na ochronę przed takimi uszkodzeniami znajdziecie poniżej, a jeśli sami nie jesteście pewni, jak bardzo chcecie chronić swój telefon, to pamiętajcie o krótkich, ale znaczących zasadach:

  • Dokładnie określ cenę, której nie chcesz przekraczać – wybór pokrowców na iPhony jest tak duży, że sprzedawca bez trudu przekona Cię do droższych wersji:)
  • Zdecyduj, czy chcesz model plastykowy, skórzany, gumowy czy silikonowy. Plastikowe etui są stylowe i ładne, jednak mogą łatwo ulec zniszczeniu. Skórzane z kolei są bardzo eleganckie, jednak duże i raczej drogie 0 miej to na uwadze podczas wyboru.
  • Zakupy online bardziej się opłacają – w iStorach ceny są przeważnie sporo wyższe, a nie znaczy to, że są to pokrowce marki iPhone. Te same modele możecie znaleźć taniej w sieci.

Wasserman również przygotował swoje propozycje dla posiadaczy iPhonów. Jak podobają się Wam nasze propozycje? :)

[simpleviewer gallery_id=”1″]

Modele odpowiadają Waszym gustom i oczekiwaniom, czy może macie swoje sugestie i wolelibyście dostać inne wersje?

Udostępnij artykuł:
Jesteś głodny nowości?